Televizor Tesla 55V505BUS 55 (140cm) 4K Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Tesla predstavlja odlično razmerje med ceno in kakovostjo. Tesla 55V505BUS bo sliko prikazal na 55" Direct LED zaslonu v 4K Ultra HD ločljivosti. S širokim vidnim kotom bo slika ohranila svojo kakovost iz vsakega zornega kota.
Prihodnost je tukaj
.png)
Povezljivost
Na voljo so priključki za PC avdio, VGA, HDMI (2×), USB 2.0/3.0 (vsak 1×), slušalke itd. Vgrajena je tudi podpora lokalni omrežni (LAN) in brezžični (Wi-Fi) povezavi. Na steno ga lahko namestite s 400×200 mm VESA nosilcem.
Velik 55" LED zaslon
Sprejemnik se ponaša s 140 cm (55") velikim Direct LED zaslonom, Ultra HD ločljivostjo (3840×2160) in širokim vidnim kotom 178°/178°. Vgrajena ima tudi dva 10 W zvočnika, ki bosta poskrbela za izjemen zvok.
.png)
Lastnosti:
- Večjezični OSD: da
- Časovnik spanja: da
- Hotelski način: da
- HDMI: CEC, MHL, ARC
- VESA: 400×200 mm
Slika:
- Načini: običajni/filmski/dinamični/osebno prilagojen
- Možnost prilagoditve: da
- Velikost slike: 16:9/4:3/samodejno/panoramsko/sub/filmski
- Prednastavitev barv: naravne/tople/osebno prilagojene/hladne
- Zmanjševanje šuma: da
- Dinamična osvetlitev ozadja: ne
Zvok:
- Moč: 2×10 W
- Načini: običajni, filmski, glasbeni, športni, osebno prilagojen
- Možnost prilagoditve: da
- Izenačevalnik: ne
- Dolby procesiranje: da
- Prostorski zvok: Virtual
Multimedija:
- Podprti slikovni formati: JPG, PNG, BMP
- Podprti zvočni formati: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (samo video), LPCM (samo zvok)
- Podprti video formati: MPEG1/2, MP4, H264, H265, MKV, AVI, FLV
- NFTS USB podpora: da
- Podpora podnapisom: da
Povezljivost:
- RF: da
- LNB: da
- Komponentni AV: ne
- Kompozitni AV: da
- PC Audio: da
- VGA: da
- SCART: ne
- HDMI: 2×
- CI: da
- USB 2.0: 1×
- USB 3.0: 1×
- Slušalke: da
- Digital Audio Output SPDIF: da
- LAN: da, vgrajen
- WiFi: da, vgrajen
Energijski podatki:
- Poraba: 86 W
- Poraba v stanju pripravljenosti: < 0,5 W
- Letna poraba: 125 kWh
- Energijski razred: A+
Dodatki:
- Navodila za uporabo
- Daljinski upravljalnik
- Baterija za daljinski upravljalnik
Teža in velikost:
- Dimenzije izdelka (s stojalom): 1248×785×250 mm
- Dimenzije izdelka (brez stojala): 1248×730×86 mm
- Teža: 14,1 kg
Garancija: 3 leta
Tehnične podrobnosti
| Diagonala | 55" (140cm) |