Televizor Tesla 55V505BUS 55 (140cm) 4K Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Televizorji Tesla
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: SPN55V505BUS
S točkami zvestobe do popustov: 37 točk.
Televizor Tesla predstavlja odlično razmerje med ceno in kakovostjo. Tesla 55V505BUS bo sliko prikazal na 55" Direct LED zaslonu v 4K Ultra HD ločljivosti. S širokim vidnim kotom bo slika ohranila svojo kakovost iz vsakega zornega kota.
Prihodnost je tukaj
Povezljivost
Na voljo so priključki za PC avdio, VGA, HDMI (2×), USB 2.0/3.0 (vsak 1×), slušalke itd. Vgrajena je tudi podpora lokalni omrežni (LAN) in brezžični (Wi-Fi) povezavi. Na steno ga lahko namestite s 400×200 mm VESA nosilcem.
Velik 55" LED zaslon
Sprejemnik se ponaša s 140 cm (55") velikim Direct LED zaslonom, Ultra HD ločljivostjo (3840×2160) in širokim vidnim kotom 178°/178°. Vgrajena ima tudi dva 10 W zvočnika, ki bosta poskrbela za izjemen zvok.
Lastnosti:
  • Večjezični OSD: da
  • Časovnik spanja: da
  • Hotelski način: da
  • HDMI: CEC, MHL, ARC
  • VESA: 400×200 mm
Slika:
  • Načini: običajni/filmski/dinamični/osebno prilagojen
  • Možnost prilagoditve: da
  • Velikost slike: 16:9/4:3/samodejno/panoramsko/sub/filmski
  • Prednastavitev barv: naravne/tople/osebno prilagojene/hladne
  • Zmanjševanje šuma: da
  • Dinamična osvetlitev ozadja: ne
Zvok:
  • Moč: 2×10 W
  • Načini: običajni, filmski, glasbeni, športni, osebno prilagojen
  • Možnost prilagoditve: da
  • Izenačevalnik: ne
  • Dolby procesiranje: da
  • Prostorski zvok: Virtual
Multimedija:
  • Podprti slikovni formati: JPG, PNG, BMP
  • Podprti zvočni formati: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (samo video), LPCM (samo zvok)
  • Podprti video formati: MPEG1/2, MP4, H264, H265, MKV, AVI, FLV
  • NFTS USB podpora: da
  • Podpora podnapisom: da
Povezljivost:
  • RF: da
  • LNB: da
  • Komponentni AV: ne
  • Kompozitni AV: da
  • PC Audio: da
  • VGA: da
  • SCART: ne
  • HDMI: 2×
  • CI: da
  • USB 2.0: 1×
  • USB 3.0: 1×
  • Slušalke: da
  • Digital Audio Output SPDIF: da
  • LAN: da, vgrajen
  • WiFi: da, vgrajen
Energijski podatki:
  • Poraba: 86 W
  • Poraba v stanju pripravljenosti: < 0,5 W
  • Letna poraba: 125 kWh
  • Energijski razred: A+
Dodatki:
  • Navodila za uporabo
  • Daljinski upravljalnik
  • Baterija za daljinski upravljalnik
Teža in velikost:
  • Dimenzije izdelka (s stojalom): 1248×785×250 mm
  • Dimenzije izdelka (brez stojala): 1248×730×86 mm
  • Teža: 14,1 kg
Garancija: 3 leta
Tehnične podrobnosti
Diagonala 55" (140cm)
Zaslon D-LED
Ločljivost 3840 x 2160
Vrsta sprejemnika DVB-T2/C/S2
3D očala 0
HDMI 2
USB 2.0 1
USB 3.0 1
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")