Televizor SONY KDL-50WF665 126 cm (50) Full HD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Sony
Več podobnih: Televizorji Sony
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: lovb8u0rdxdb
S točkami zvestobe do popustov: 45 točk.
Odkrijte nove načine razvedrila
Reprodukcija vsake najmanjše podrobnosti v ločljivosti Full HD
Čudoviti poudarki, krasne teksture - Visok dinamični razpon
Takojšen dostop do storitve YouTube™ z enim klikom
Pametnejša izkušnja uporabe pametnega telefona
Ustvarjen za poslušanje - ClearAudio+
Zasnovan tako, da pritegne vso vašo pozornost
Tehnične značilnosti:
Slika:
  • Tip zaslona: LCD
  • Velikost zaslona: 125,7 cm (49,5'')
  • Ločljivost: 1920×1080 slikovnih pik
  • Podpora za 3D: ne
  • Osvetlitev ozadja: neposredna osvetlitev LED
  • Vrsta zatemnitve ozadja: zatemnitev okvirja
  • HDR: da (HDR10, HLG)
  • Izboljšava jasnosti: X-Reality™ PRO
  • Izboljšava barve: tehnologija Live Colour™
  • Izboljšava kontrasta: Dynamic Contrast Enhancer
  • Izboljšava gibanja: Motionflow XR 400 Hz
  • Podpora za HEVC: da (do 1920×1080/60p 10-bitna)
Zvok:
  • Izhodna moč zvoka: 5 W + 5 W
  • Tip zvočnika: dipolni zvočnik
  • Podpora za obliko zvočnega zapisa: Dolby® Digital/Dolby® Digital Plus/Dolby® Pulse, Dolby® AC-4
  • Obdelava zvoka: ClearAudio+
  • Simulirani prostorski zvok: S-Force Front Surround
  • Načini zvoka: Standard, Cinema, Music, Sports
Povezljivost:
  • Standard Wi-Fi: 802.11b/g/n
  • Ethernet vhod: 1 (zadaj)
  • Bluetooth: ne
  • Pametni telefon: zrcaljenje zaslona (Miracast), Photo Sharing Plus, Media Connect
  • Vhodi za RF Signal (zemeljska/kabelska): 1 (stranski)
  • Vhodi IF (satelitski): 1 (stranski)
  • Komponentni video vhodi (Y/PB/PR): ne
  • Kompozitni video izhodi: 1 (zadaj)
  • HDMI vhodi: 2 (2 stranska)
  • HDCP: HDCP1.4
  • HDMI-CEC: da
  • Povratni zvočni kanal HDMI (ARC): da
  • Digitalni avdio izhodi: 1 (zadaj)
  • Vrata USB: 2 (stranski/skladanje)
  • Snemanje USB HDD: da
  • Podpora za format pogona USB: FAT16/FAT32/NTFS
Programska oprema:
  • Operacijski sistem: Linux
  • Glasovno iskanje: ne
  • EPG: da
  • Internetni brskalnik: VEWD
  • Trgovina z aplikacijami: da (VEWD Store)
  • Vklopi/izklopi časovnik: da
  • Teletekst: da
Napajanje in varčevanje z energijo:
  • Energijski razred: A
  • Moč: ocenjeno: 128 W/standardno: 80 W
  • Letna poraba energije: 117 kWh
  • Poraba energije v stanju pripravljenosti: 0,5 W
  • Napajanje: AC 220–240 V, 50 Hz
  • Dinamična osvetlitev ozadja: da
TV sprejemnik:
  • Vrsta: DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2
  • CI+: da
Dimenzije:
  • Dimenzije brez stojala (Š x V x G): 113×66×6,8 cm
  • Dimenzije s stojalom (Š x V x G): 113×71,7×26,8 cm
  • Širina stojala: 74,6 cm
  • Razmik med luknjami VESA (Š x V): 200×200 mm
  • Teža brez stojala: 11 kg
  • Teža s stojalom: 11,4 kg
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.