Televizor Sony KDL-40WD655B 40'' (102 cm) Full HD Smart TV
Več podobnih: Televizorji Sony
Več podobnih: Televizorji Sony
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: LO0HLO8M3QQH
S točkami zvestobe do popustov: 48 točk.
X-Reality PRO
Tanek in optimiziran
Najljubše razvedrilo
Zaslon:
  • Diagonala: 102 cm (40'')
  • Ločljivost: Full HD 1920×1080 slikovnih točk
  • LED osvetlitev ozadja: Neposredna osvetlitev LED
  • Razmerje stranic: 16:9
  • Kot gledanja: 178/178°
  • Povzetek funkcij zaslona: Zatemnitev okvirja
Slika in zvok:
  • Povzetek slikovnih funkcij: X-Reality PRO
  • Izhodna moč zvoka: 5 W + 5 W
  • Zvočnik jasne faze: da
  • Nastavitve zvočnega načina: Standard/Cinema/Games/Music
  • S-master: da
  • Dolby digital: da
  • Nicam/A2: da
  • X-Reality PRO: da
  • Široki način: Full/Normal/Wide Zoom/Zoom
  • Izboljšava gibanja: Motionflow XR 200 Hz
  • Advanced Contrast Enchancer: da
  • Scene select: Photo/Music/Cinema/Game/Graphics/Sports/Auto
  • 24p True Cinema: da
  • Cinemotion/Film Mode/Cinema Drive: da
Omrežna povezljivost:
  • Zrcaljenje zaslona: da
  • Standard za brezžični LAN: integrirano
  • Neposredna povezava Wi-Fi: da
Posebne funkcije:
  • EPG: da
  • Vklopni/izklopni časovnik: da
  • Bravia sync: da
  • Starševski nadzor: da
  • Predvajanje USB: da
  • Snemanje USB HDD: da
Vhodni in izhodni priključki:
  • HDCP: 1.4
  • Omrežni napajalni vhod
  • Vhod za radiofrekvenčno povezavo: 1
  • Vhod IF (BS/CS): 2
  • SCART: 1
  • HDMI: 2
  • Video izhod SCART: 1
  • Analogni zvočni vhod: 1
  • DIgitalni zvočni izhod: 1
  • Zvočni izhod: 1
  • Izhod za slušalke: 1
  • Izhod za globokotonec: 1
  • USB: 2
  • LAN: 1
  • Reže PCMCIA: 1
  • Računalniški vhod HDMI
Sprejemniki:
  • DVB (T/T2/S/S2/C)
Poraba:
  • Energijska oznaka: A+
  • Letna poraba energije: 70 kWh
  • Povprečna poraba energije: 48 W
Tehnične lastnosti:
  • Barva: črna
  • Dimenzije brez stojala: 92,4×54,9×6,6 cm
  • Dimenzije s stojalom: 92,4×58,9×21,2 cm
  • Masa brez stojala: 7,7 kg
  • Masa s stojalom: 8,1 kg
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ta izdelek
Televizor HISENSE 40A5Q QLED, 102 cm (40"), FHD 1920x1080, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Atmos
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,93 (15 ocen)
102 cm (40")
Full HD (1080p)
Da
4,71 (14 ocen)
102 cm (40")
Full HD (1080p)
Da
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
102 cm (40")
102 cm (40")