Televizor Sharp LC-65CUG8062E 65 (164 cm) 4K Smart TV
Več podobnih: Televizorji Sharp
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: PR5834
S točkami zvestobe do popustov: 70 točk.
LC-65CUG8062E je 4K Ultra High Definition Smart LED TV z izjemno kakovostjo slike. Smart Ultra HD CUG8062E serija ponuja širok rang možnosti povezave. Trije HDMI 2.0 vhodi omogočajo 2160@60Hz signal ter dodaten 3.0 USB vhod za povezavo hitrega prenosnega diska k že obstoječima dvema vhodoma USB. MHL tehnologija lahko napaja vaše mobilne naprave medtem, ko predvajate vsebino na vašemu Ultra HD TV.
Harman/kardon® zvok
Odlična slika potrebuje tudi dober zvok. Zato imajo vsi Sharp TV sprejemniki (32" in naprej) specifično ustvarjen integriran zvočniški sistem s strani harman/kardon® za odlično kino izkušnjo.
Aquos Net+
Brezžična TV povezava
ACE PRO Engine (4K)
RF Daljinski Upravljalnik
Aluminijast finish sprednjega okvirja - Red Dot Design Award
Tehnične značilnosti:
  • Ime modela: Sharp LC-65CUG8062E
  • Energijski razred: A+
  • Velikost zaslona: 164 cm / 65 inch
  • Poraba električne energije: 118,0 W
  • Letna poraba električne energije: 172 kWh*
  • Ločljivost TV zaslona: 3840 × 2160 ( 4K )
  • *Letna poraba električne energije je izračunana tako, da smo vzeli povprečen čas
  • gledanja televizije, 4 ure dnevno, in vrednost uporabili na 365 dni.
ZASLON
  • Diagonala zaslona: 164 cm/65" inch
  • Resolucija zaslona: 3840x2160
  • Active motion: 400
  • Osvetlitev zaslona: LED
  • Svetilnost: 350 (cd/m2)
  • Dinamični kontrast: 1.000.000:1
AVDIO SISTEM
  • Avdio Moč: 2x10W (8 ohm) + Nizkotonec 15W (8 Ohm)