Televizor Sharp LC-60UI7652E 153 cm (60) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
Več podobnih: Televizorji Sharp
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pr5992
S točkami zvestobe do popustov: 58 točk.
LC-60UI7652E je 4K Ultra High Definition Smart LED TV z izjemno kakovostjo slike. Smart Ultra HD UI7652E serija ponuja širok rang možnosti povezave. Trije HDMI 2.0 vhodi omogočajo 2160@60Hz signal ter dodaten 3.0 USB vhod za povezavo hitrega prenosnega diska k že obstoječima dvema vhodoma USB.
Harman/kardon® zvok
Odlična slika potrebuje tudi dober zvok. Zato imajo vsi Sharp TV sprejemniki (32" in naprej) specifično ustvarjen integriran zvočniški sistem s strani harman/kardon® za odlično kino izkušnjo.
Aquos Net+
Brezžična TV povezava
ACE PRO ULTRA (4K)
RF Daljinski Upravljalnik
Tehnične značilnosti:
  • Ime modela: Sharp LC-60UI7652E
  • Energijski razred: A
  • Velikost zaslona: 153 cm / 60 inch
  • Poraba električne energije: 130,0 W
  • HDR podpora: DA
  • Letna poraba električne energije: 189,8 kWh*
  • Ločljivost TV zaslona: 3840 × 2160 ( 4K )
  • *Letna poraba električne energije je izračunana tako, da smo vzeli povprečen čas
  • gledanja televizije, 4 ure dnevno, in vrednost uporabili na 365 dni.
ZASLON
  • Diagonala zaslona: 153 cm/60" inch
  • Resolucija zaslona: 3840x2160
  • Active motion: 400
  • Osvetlitev zaslona: D-LED
  • Dinamični kontrast: 1.000.000:1
AVDIO SISTEM
  • Avdio Moč: 2x10W (8 ohm) + Nizkotonec 20W (8 Ohm)