Televizor Sharp LC-49XUF8772ES 49'' (124 cm) 4K Smart TV
Več podobnih: Televizorji Sharp
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PR5123
S točkami zvestobe do popustov: 56 točk.
Živahne barve
4K ločljivost
RGBW
Kratke specifikacije
  • Energijski razred: A
  • Velikost zaslona: 124 cm / 49 inch
  • Poraba električne energije: 89.0 W
  • Letna poraba električne energije: 130 kWh*
  • Poraba električne energije v stanju pripravljenosti: < 0.50 W
  • Ločljivost TV zaslona: 3480 × 2160 ( 4K )
Zaslon:
  • Diagonala zaslona: 49" inch/123 cm
  • Resolucija zaslona: 3840x2160
  • Active motion: 800
  • Osvetlitev zaslona: LED Backlight
  • Svetilnost: 350 (cd/m2)
  • Dinamični kontrast: 1.000.000:1
Audio sistem:
  • Število Zvočnikov: 3
  • Avdio Moč: 2x8W (8 ohm) + 15W nizkotonec (8 ohm)