Televizor Sharp LC-40UG7252E 102 cm (40) 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LC-40UG7252E je 4K Ultra High Definition Smart LED TV z izjemno kakovostjo slike. Smart Ultra HD UG7252E serija ponuja širok rang možnosti povezave. Trije HDMI 2.0 vhodi omogočajo 2160@60Hz signal ter dodaten 3.0 USB vhod za povezavo hitrega prenosnega diska k že obstoječima dvema vhodoma USB. MHL tehnologija lahko napaja vaše mobilne naprave medtem, ko predvajate vsebino na vašemu Ultra HD TV.
Harman/kardon® zvok
Odlična slika potrebuje tudi dober zvok. Zato imajo vsi Sharp TV sprejemniki (32" in naprej) specifično ustvarjen integriran zvočniški sistem s strani harman/kardon® za odlično kino izkušnjo.
Aquos Net+
.png)
Brezžična TV povezava
.png)
ACE PRO Engine (4K)
HDR Prikaz barv
RF Daljinski Upravljalnik
Tehnične značilnosti:
- Ime modela: Sharp LC-40UG7252E
- Energijski razred: A
- Velikost zaslona: 102 cm / 40 inch
- Poraba električne energije: 62,0 W
- Letna poraba električne energije: 91 kWh*
- Ločljivost TV zaslona: 3840 × 2160 ( 4K )
- *Letna poraba električne energije je izračunana tako, da smo vzeli povprečen čas
- gledanja televizije, 4 ure dnevno, in vrednost uporabili na 365 dni.
ZASLON
- Diagonala zaslona: 102 cm/40" inch
- Resolucija zaslona: 3840x2160
- HDR podpora: DA
- Active motion: 400
- Osvetlitev zaslona: LED
- Dinamični kontrast: 1.000.000:1
AVDIO SISTEM
- Avdio Moč: 2x10W (8 ohm)