Televizor Samsung UE65MU6272 65 165 cm 4K Smart TV ukrivljen zaslon
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung ue49mu6272 led smart sprejemnik bo z ukivljeno zasnovo in 4K ločljivostjo poskrbel za popoln kot gledanja. Navdušil vas bo s svojim izgledom kot tudi z samim delovanjem in vrhunsko sliko. 49" zaslon vam omogoča, da pobrskate aktualne informacije na spletu bodisi predvajajte priljubljeno glasbo ali film.
Ločljivost UHD
HDR
Vitka oblika
Z lepo zglajeno in prefinjeno zunanjostjo v vsak prostor prinaša brezhiben vid.
UHD Dimming
Preprosta distribucija TV vsebin
Tehnične podrobnosti:
- diagonala zaslona: 163cm (65") UHD LED TV
- ločljivost: UHD TV 4K, 3840 × 2160
- indeks kakovosti slike: 1400 PQI
- priklop: HDMI (3), USB (2), WIFI vgrajen
- Procesor: štiri - jedrni, operacijski sistem TIZEN
- ostalo: SMART TV, UHD Up-Scaling,UHD Dimming, HDR
- garancija: 24 mesecev, energijski razred: A
- UHD TV 4K, 3840 × 2160
- PQI: 1600
- HDR
- UHD Upscaling
- zakrivljen ekran
- Auto Depth encancer
- ostalo: SMART TV, UHD Up-Scaling,UHD Dimming, SMART TV, UHD Up-Scaling
- Štiri jedrni procesor
- TIZEN (nov operacijski sistem)
- spletni brskalnik
- Instant on
- WOL
- HEVC
- VP9
Dodatne funkcije:
- zrcaljenje zaslona (Screen Mirroring)
- Samsung Smart View
- AppCasting
- Dolby® Digital Plus
- DTS® kodek
- 2CH(Down Firing w/Bass Reflex)
- 20W