Televizor Samsung UE50H5000 50 LED TV
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT119653
S točkami zvestobe do popustov: 49 točk.
Elegantno oblikovan Samsungov  UE50H5000 50" LED televizor lepo dopolnjuje dnevno sobo ali spalnico zahtevnega uporabnika, ki uživa v velikem zaslonu s čudovitimi barvami.
Diagonala zaslona je 125 cm (50"). Vgrajena funkcija Wide Color Enhancer Plus zagotavlja kakovostno sliko polne ločljivosti (FULL HD) s svetlejšimi barvami in temnejšimi črnimi odtenki.
Televizor Samsung UE50H5000 50" LED TV ima vgrajen USB predvajalnik, zato boste na njem svoje posnetke, fotografije in glasbo doživeli tako resnično, kot da ste v kinu.
Garancija: 24 mesecev
diagonala zaslona: 125 cm (50") LED TV
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080 p)
osveževanje slike: 100 CMR (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (2), USB, SCART, CI reža
tehnologija: Samsung LED, HyperReal Engine
ostalo: USB predvajalnik (slike, glasba, filmi)
garancija: 24 mesecev
energijski razred: A+
---
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C MPEG 4
lastnosti Smart TV: ne
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
zvok: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, 2×10W
DTS Studio Sound, DTS Premium Audio 5.1
digitalni filter hrupa, Film in Game izbirnik
Football Mode
možnost slike v sliki: da (zunanji vir)
izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
dodatno: teletekst, elektronski spored
samodejno iskanje programov, CI+ reža (1.3)
avtomatsko niveliranje zvoka
možnost stenske montaže: VESA 400×400
oblika: Narrow Bezel VNB (8 mm)
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1240), navodila
dimenzije brez stojala (mm): 1118.4*650.1*49.9
dimenzije s stojalom (mm): 1118.4*696.4*203.9
dimenzije embalaže (mm): 1320*738*135
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE50H5000AKXXH
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.