Televizor Samsung UE40J5100 40 Full HD LED TV
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT124158
S točkami zvestobe do popustov: 31 točk.
Garancija: 24 mesecev
Tehnične specifikacije:
diagonala zaslona: 101 cm (40") LED TV
ločljivost: Full HD 1920 × 1080
indeks kakovosti slike: 200 PQI
priklop: HDMI (2), USB, DVB T/C
tehnologija: Samsung LED, HyperReal Engine
ostalo: USB predvajalnik (slike, glasba, filmi)
energijski razred: A+
KAKOVOST SLIKE:
- FULL HD TV (1920 X 1080)
- PQI: 200
- Raven zaslon
AUDIO:
- Dolby® Digital Plus
- DTS® Premium Sound 5.1
PAKIRANJE VKLJUČUJE:
- Standardni daljinski upravljalnik
POVEZLJIVOST:
2 × HDMI
1 × kompozitni priključek
1× komponentni priključek
1 × USB
DVB T/C
Dimenzije z stojalom (ŠXVxG): 908,2 x 585,6 x 288,0 mm
Dimenzije brez stojala (ŠxVxG): 908,2 x 532,9 x 64,8 mm
Energetska učinkovitost:
http://www.samsung.com/global/ecodesign_energy
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE40J5100AWXXH
Navodila za Televizor Samsung UE40J5100 40 Full HD LED TV
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.