Televizor Samsung UE40H5500 40 LED Smart TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT119659
S točkami zvestobe do popustov: 48 točk.
Želite kar najhitrejše brskanje po svetovnem spletu? Potem je 40H5500 pravi TV za vas. Zaradi vgrajenega Quad Core procesorja boste preko brezžične povezave vstopili v svetovni splet z največjim ugodjem, navdušeni pa boste tudi nad sliko polne ločljivosti (FULL HD) in 100 Hz CMR osveževanjem.
diagonala zaslona: 101 cm (40") LED SMART TV
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
osveževanje slike: 100 CMR (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (3), USB (2), SCART, WIFI vgrajen
procesor: Samsung Quad Core
ostalo: Web Browser, AllShare, Skype
garancija: 24 mesecev, energijski razred: A
---
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C MPEG 4
lastnosti Smart TV: Smart Hub 2014, Apps,
Social, History, spletni brskalnik, slike&video
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
možnost snemanja na HDD ali USB ključek
povezljivost: AllShare, AnyNet+ (HDMI-CEC)
Content Sharing, Screen Mirroring
Ethernet (LAN), DVI Audio vhod, IR izhod
zvok: Dolby MS10
DTS Studio Sound, DTS Premium Audio 5.1
digitalni filter hrupa, Film in Game izbirnik
podpora za Smart Phone Remote, WIFI vgrajen
Samsung Smart View (Clone View Only)
Football Mode
možnost slike v sliki: da (zunanji vir)
izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
dodatno: teletekst, elektronski spored
samodejno iskanje programov, CI+ reža (1.3)
avtomatsko niveliranje zvoka
možnost stenske montaže: VESA 200×200
oblika: NArrow Bezel VNB (8mm)
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1250), navodila
dimenzije brez stojala (mm):906.6*532.9*49.3
dimenzije s stojalom (mm): 906.6*578.2*196.4
dimenzije embalaže (mm): 1100*600*120
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE40H5500AWXXH
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.