Televizor Samsung UE40H5000 40 LED TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT119649
S točkami zvestobe do popustov: 37 točk.
Uživajte v vrhunskem doživetju gledanja Tv sprejemnika, ki vam ga omogoča nova serija 5 Samsung LED TV-jev. Slika polne ločljivosti (FULL HD) s pomočjo 100 Hz CMR osveževanja in vgrajen USB predvajalnik slik, glasbe in filmov pa postaneta najboljša kombinacija za popoln trenutek.
diagonala zaslona: 101 cm (40") LED TV
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
osveževanje slike: 100 CMR (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (2), USB, SCART, CI reža
tehnologija: Samsung LED, HyperReal Engine
ostalo: USB predvajalnik (slike, glasba, filmi)
garancija: 24 mesecev, energijski razred: A+
---
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C MPEG 4
lastnosti Smart TV: ne
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
zvok: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, 2×10W
DTS Studio Sound, DTS Premium Audio 5.1
digitalni filter hrupa, Film in Game izbirnik
Football Mode
možnost slike v sliki: da (zunanji vir)
izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
dodatno: teletekst, elektronski spored
samodejno iskanje programov, CI+ reža (1.3)
avtomatsko niveliranje zvoka
možnost stenske montaže: VESA 200×200
oblika: Narrow Bezel VNB (8 mm)
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1240), navodila
dimenzije brez stojala (mm): 908.2*532.9*49.3
dimenzije s stojalom (mm): 908.2*578.2*196.4
dimenzije embalaže (mm): 1100*600*120
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE40H5000AKXXH
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.