Televizor Samsung UE32M4002 32 (81 cm) HD TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: AVT134967
S točkami zvestobe do popustov: 21 točk.
Odličen televizor SAMSUNG UE32M4002 vam z zaslonom 81 cm (32") zagotavlja popolnoma jasno sliko z HD TV-Prepustite se užitkom gledanja!
Izjemne barve
Popolna multimedijska izkušnja v vaši dnevni sobi
Vitka oblika
Z lepo zglajeno in prefinjeno zunanjostjo v vsak prostor prinaša brezhiben videz in občutek.
Tehnične podrobnosti:
  • diagonala zaslona: 80 cm (32") LED TV
  • ločljivost: 1366 x 768 (HD Ready)
  • indeks kakovosti slike: 100 PQI
  • priklop: HDMI (2), USB, DVB T2/C
  • tehnologija: Samsung LED, HyperReal Engine
  • ostalo: USB predvajalnik (slike, glasba, filmi)
  • garancija: 24 mesecev, energijski razred: A
Kakovost slike:
  • HD TV (1366 X 768)
  • PQI: 100
  • Raven zaslon
Audio:
  • Dolby® Digital Plus
  • DTS® Codec
  • Moč zvočnika: 10 W (5+5)
Pakiranje vključuje:
  • Standardni daljinski upravljalnik
Povezljivost:
  • 2 × HDMI
  • 1 × USB
  • 1 × komponentni
  • 1 × kompozitni
  • optični audio izhod
  • AV vhod
  • DVB T2/C
Energetska učinkovitost:
http://www.samsung.com/global/ecodesign_energy
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE32M4002AKXXH
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.