Televizor Samsung QE55Q6FNAT 55 (139 cm) 4K UHD Smart QLED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt141224
S točkami zvestobe do popustov: 90 točk.
Q Color
Q Contrast
Q HDR 1000 (HDR 10+)
Dolga življenjska doba
Ambientalni način
Tehnične značilnosti:
Zaslon:
  • Diagonala: 138 cm (55")
  • Ločljivost: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
  • Tip zaslona: Edge LED + Ultra Slim Array
TV sprejemnik:
  • DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (HEVC / H.265)
  • DVB-C kabel (MPEG-2/4)
  • DVB-S in DVB-S2
  • Dvojni sprejemnik
Smart TV:
  • Vgrajeni Wi-Fi (Wi-Fi Direct)
  • Internetni brskalnik
  • DLNA
  • Smart View
  • Podpora SmartThings App
  • App Casting
  • Together play
  • En daljinski upravljalnik (pametni daljinec)
  • Bluetooth
  • Game Mode (VRR)
  • USB x 2
  • HDMI x 4
Konvergenca:
  • 360 video predvajalnik
  • Zrcaljenje TV na mobilni telefon
  • Zrcaljenje mobilni telefon na TV
ConnectShare (HDD / USB 2.0) – USB predvajalnik:
  • Glasba: mp3, m4a, mpa, aac, flac, ogg, wma, midi, midi, ape, aif, aiff
  • Foto: jpg, jpeg, png, bmp, mpo
  • Podnapisi: ttxt, smi, srt, sub, txt, ssa, rit, psb, xml
Zvok:
  • Moč: 40 W (RMS), nizkotonec
  • Sistem: 2.1 kan.
  • Dolby Digital Plus
  • Multiroom Link
  • Bluetooth audio
Ostalo:
  • Energijski razred: A
  • Letna poraba: 141 kWh
  • Dimenzije s stojalom: 1227,1×779,2×247,7 mm
  • Dimenzije brez stojala: 1227,1×710,7×54,9 mm
  • Teža s stojalom: 17,7 kg
  • Teža brez stojala: 17,2 kg
  • Priloženo: pametni daljinec (TM1850A) + baterija, napajalni kabel, navodila
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
Kakovost gibanja v sliki 2800 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Supreme UHD Dimming
Sistem zvočnikov 2.0 40W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio
Priključki 4x HDMI, 2x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni zvočni izhod
Sprejemnik 2x DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1850A
Teža 17,2 kg
Mere (Š x V x G) 1227,1 x 779,2 x 247,7 mm
Mere brez stojala 1227,1 x 710,7 x 54,9 mm
Energetski razred A
Barva črna
VESA standard /
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")