Televizor Samsung QE55Q6FNAT 55 (139 cm) 4K Smart QLED TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 1912401
S točkami zvestobe do popustov: 100 točk.
Q Color
Q Contrast
Q HDR 1000 (HDR 10+)
Dolga življenjska doba
Ambientalni način
Tehnične značilnosti:
Zaslon:
  • Diagonala: 138 cm (55")
  • Ločljivost: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
  • Tip zaslona: Edge LED + Ultra Slim Array
TV sprejemnik:
  • DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (HEVC / H.265)
  • DVB-C kabel (MPEG-2/4)
  • DVB-S in DVB-S2
  • Dvojni sprejemnik
Smart TV:
  • Vgrajeni Wi-Fi (Wi-Fi Direct)
  • Internetni brskalnik
  • DLNA
  • Smart View
  • Podpora SmartThings App
  • App Casting
  • Together play
  • En daljinski upravljalnik (pametni daljinec)
  • Bluetooth
  • Game Mode (VRR)
  • USB x 2
  • HDMI x 4
Konvergenca:
  • 360 video predvajalnik
  • Zrcaljenje TV na mobilni telefon
  • Zrcaljenje mobilni telefon na TV
ConnectShare (HDD / USB 2.0) – USB predvajalnik:
  • Glasba: mp3, m4a, mpa, aac, flac, ogg, wma, midi, midi, ape, aif, aiff
  • Foto: jpg, jpeg, png, bmp, mpo
  • Podnapisi: ttxt, smi, srt, sub, txt, ssa, rit, psb, xml
Zvok:
  • Moč: 40 W (RMS), nizkotonec
  • Sistem: 2.1 kan.
  • Dolby Digital Plus
  • Multiroom Link
  • Bluetooth audio
Ostalo:
  • Energijski razred: A
  • Letna poraba: 141 kWh
  • Dimenzije s stojalom: 1227,1×779,2×247,7 mm
  • Dimenzije brez stojala: 1227,1×710,7×54,9 mm
  • Teža s stojalom: 17,7 kg
  • Teža brez stojala: 17,2 kg
  • Priloženo: pametni daljinec (TM1850A) + baterija, napajalni kabel, navodila
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
Da
Ne
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")