Televizor Samsung 75NU7172 190 cm (75) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: AVT140287
S točkami zvestobe do popustov: 123 točk.
Dejanska 4K UHD ločljivost
HDR, več vidnih podrobnosti
PurColor
UHD Dimming
Izjemno velik TV, imejte pred očmi večjo sliko
Vitka oblika
Pametnejši način uporabe pametnega TV-ja
SmartThings aplikacija – ena aplikacija za vse
SmartThings aplikacija nudi funkcije, kot sta daljinsko upravljanje in zrcaljenje zaslona.
Sinhronizacija in souporaba vsebin
Steam Link
Tehnične značilnosti:
  • diagonala zaslona: 190,5cm (75") UHD LED TV
  • ločljivost: UHD TV 4K, 3840 × 2160 HDR
  • indeks kakovosti slike: 1300 PQI
  • priklop: HDMI (3), USB (2), WIFI vgrajen
  • Procesor: štiri - jedrni, operacijski sistem TIZEN
  • ostalo: ostalo: SMART TV, UHD Up-Scaling,UHD Dimming
  • garancija: 24 mesecev, energijski razred: A
KAKOVOST SLIKE:
  • UHD TV 4K, 3840 × 2160
  • PQI: 1300
  • HDR
  • UHD Upscaling
SMART TV:
  • Štiri jedrni procesor
  • TIZEN (nov operacijski sistem)
  • spletni brskalnik
  • Instant on
  • WOL
  • HEVC
  • VP9
DODATNE FUNKCIJE:
  • zrcaljenje zaslona (Screen Mirroring)
  • Samsung Smart View
  • AppCasting
AUDIO:
  • Dolby® Digital Plus
  • 2CH(Down Firing w/Bass Reflex)
  • 20W
  • Bluetooth radio
PAKIRANJE VKLJUČUJE:
  • Smart daljinski upravljalnik
POVEZLJIVOST:
Tehnične podrobnosti
Specifikacije http://www.samsung5letgarancije.si/
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Smart TV (operacijski sistem) dodatno 4.0
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) HDR
Dodatne TV lastnosti UHD Dimming
Kakovost gibanja v sliki 1300 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona EDGE lit
Kakovost slike Mega Contrast, Pur Color, Contrast Enhancer
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus, DTS Codec
Procesor 4 jederni procesor
Povezave Wi-fi, LAN, Bluetooth
Priključki 3x HDMI, 2x USB, 1x komponentna, 1x kompozitna
Sprejemnik DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM1240A
Teža 37,5 Kg
Mere (Š x V x G) 1684,6 x 1056,5 x 356,1 mm (Š x V x G)
Mere brez stojala 1684,6 x 966,4 x 60,6 mm (Š x V x G)
Energetski razred A+
Barva siva
VESA standard 400x400 mm
Dodatne funkcionalnosti "Screen Mirroring, AppCasting"
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")