Televizor Samsung 55Q60D, 140 cm (55), 4K UHD, Smart TV (QE55Q60DAUXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,88 (66 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 8806095427900
S točkami zvestobe do popustov: 47 točk.
Televizor Samsung QE55Q60DAU - Vaša Okna v Svet QLED 4K Tehnologije
Ključne Prednosti:
  • Quantum HDR: Za še večjo kontrastnost in realizem v vsaki podobi.
  • Tanki Design: Eleganten izjemno tanek profil, ki se zlahka vklopi v vsak dom.
Namenjen Vsem Navdušencem nad Tehnologijo
Enostavna Uporaba in Povezljivost
Quantum Procesor Lite
Dvig Udobja z Ambient Mode
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,88 na podlagi 66 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
4,84 (25 ocen)
80 cm (32")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
Ne
20 W
2.0
eARC
Brez
F
2 leti
127 cm (50")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
eARC
200x200
G
2 leti
140 cm (55")
50 Hz
20 W
Brez
400x300
E
140 cm (55")
LED
50 Hz
20 W