Televizor Samsung 55NU8002 140 cm (55) 4K UHD Smart TV
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt140302
S točkami zvestobe do popustov: 104 točk.
HDR Elite, poglejte skrite podrobnosti
Dynamic Crystal Color
Vaše najljubše igre v igralnem načinu
Dejanska 4K UHD ločljivost
Izjemno velik TV, imejte pred očmi večjo sliko
Brezmejna oblika
En daljinski upravljalnik
SmartThings
Tehnične značilnosti:
Slika:
  • Velikost zaslona: 138 cm (55")
  • Tip zaslona: Flat (raven)
  • Tip Resolucije: 4k Ultra HD
  • Resolucija: 3840 × 2160
  • Indeks kakovosti slike (PQI): 2500
  • Dodatno: UHD pogon, HDR 1000, HDR 10+, Dynamic Crystal Color, Auto Motion Plus
Zvok:
  • Izhodna Moč: 40 W
  • Dolby Digital: Da
  • Multiroom Link: Da
  • Vrsta zvočnika: 2.1-kanalni
  • Bluetooth audio: Da
TV sprejemnik:
  • Digitalni sprejemnik: DVB-T2CS2×2
  • Analogni sprejemnik: Da
  • CI (skupni vmesnik): CI+(1.4)
Smart TV:
  • Spletni brskalnik: Da
  • Smart Things: Da
Povezljivost:
  • HDMI: 4
  • USB: 2
  • CI reža: 1
  • LAN (RJ-45): Da
  • Digitalni zvočni izhod (optični): 1
  • Anynet+ (HDMI-CEC): Da
  • RF vhod (zemeljski / kabelski / satelitski): 1/1 (običajna uporaba pri prizemnem signalu)/2
  • WiFi Direct: Da
  • Bluetooth: Da
  • DLNA
Splošni podatki:
  • Energijski razred: A
  • Letna poraba: 137 kWh
  • Dimenzije s stojalom: 1227,1×787,1×322,0 mm
  • Dimenzije brez stojala: 1227,1×710,7×54,9 mm
  • Teža s stojalom: 18,90 kg
  • Teža brez stojala: 17,1 kg
Tehnične podrobnosti
Specifikacije http://www.samsung5letgarancije.si/
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
Dodatne TV lastnosti Lokalna zatemnitev
Dodatne TV lastnosti dodatno Supreme UHD Dimming
Kakovost gibanja v sliki 2500 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Mega contrast
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio
Priključki 4x HDMI, 2x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni zvočni izhod
Sprejemnik 2x DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1850A
Teža 17,1 kg
Mere (Š x V x G) 1227,1 x 787,1 x 322 mm
Mere brez stojala 1227,1 x 710,7 x 54,9 mm
Energetski razred A
Barva črna
VESA standard /
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")