Televizor Samsung 55NU7502 55 (140 cm) ukrivljen UHD 4K Smart TV
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt140296
S točkami zvestobe do popustov: 91 točk.
Dynamic Crystal Color
HDR, več vidnih podrobnosti
Dejanska 4K UHD ločljivost
UHD Dimming
Ukrivljena oblika, ki jo je navdihnila narava
SmartThings
Tehnične značilnosti:
Slika
  • Velikost ekrana: 55" (139 cm)
  • Tip zaslona: Curved
  • Osvetlitev zaslona: Edge LED
  • Format zaslona: 16:9
  • Tip resolucije: Ultra HD (4K)
  • Resolucija: 3.840 x 2.160
  • HDR: HDR 10+
  • Kvaliteta slike: 1800 PQI
Zvok
  • Izhodna moč: 20 W
  • Zvočni sistem: Prostorski
  • Dolby Digital: da
TV sprejemnik
  • DVB-T2: da
  • DVB-C: da
  • DVB-S2: da
  • Dvojni sprejemnik: da
  • HbbTV: da
  • EPG: da
Večpredstavnost
  • Smart TV: da
  • Spletni iskalnik: da
  • Spletne aplikacije: da
  • Video na zahtevo (VOD): da
  • Glasovno upravljanje: da
  • Zrcaljenje zaslona (Miracast): da
  • Dlna: da
  • Media player: da
  • PVR: da
Povezljivost
  • HDMI: da
  • USB: da
  • LAN (RJ-45): da
  • Common interface (CI): da 1.4
  • Digitalni audio konektor: da
  • Slušalke: da
  • Bluetooth: da
  • Wi-Fi: da
Ostale Funkcije
  • Meni OSD: da
  • Slo meni: da
Splošni podatki
  • Energijski razred: A
  • Letna poraba: 137 kWh
  • Poraba: 99 W
  • Dimenzije s stojalom: 1236.0 x 801.2 x 350.1 mm
  • Dimenzije brez Stojala: 1236.0 x 714.9 x 103.2 mm
  • Teža s stojalom: 20.7 kg
  • Teža brez stojala: 18.2 kg
  • Barva: črna
Garancija: 24 mesecev
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE55NU7502UXXH
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")