Televizor Samsung 50MU6172 50'' (127 cm) 4K Smart TV
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: AVT134980
S točkami zvestobe do popustov: 48 točk.
PurColour
Ločljivost UHD
HDR
UHD Dimming
Tehnične podrobnosti:
  • Tip: 4K UHD
  • Znamka: Samsung
  • Barva: Črna
  • Diagonala zaslona: 127 cm (50'')
  • Ločljivost: 4K UHD (3840 x 2160)
  • Tip osvetlitve zaslona: Direct LED
  • Razmerje stranic: 16:9
  • Oblika zaslona: Raven
  • Osveževanje slike: 100 Hz
  • Indeks kakovosti slike: 1300
  • Pametna televizija SMART: Tizen
  • Spletni brskalnik: Da
  • Operacijski sistem: Tizen 3.0
  • Procesor: Quad Core
  • TV tuner: 1 x DVB-T2/C/S2
  • Pretvorba iz 2D v 3D: Ni podatka
  • Funkcije: Predvajanje iz USB, Zrcaljenje slike, Časovni izklop, Teletekst
  • Spletne povezave: Wi-Fi , Ethernet (LAN), DLNA
  • Izhodna moč zvoka (RMS): 5 W
  • Avdio lastnosti: Dolby Digital, Stereo
  • Širina: 1129 mm
  • Višina s stojalom: 724 mm
  • Globina s stojalom: 311 mm
  • Teža: 13,7 kg
  • Razmik VESA: 400 x 400 mm
  • Energijski razred: A
  • Povprečna letna poraba energije: 129 kWh
Garancija: 2 leti
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE50MU6172UXXH
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ta izdelek
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
127 cm (50")
127 cm (50")