Televizor Samsung 49NU7172 124 cm (49) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,70 (23 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt140283
S točkami zvestobe do popustov: 38 točk.
Dejanska 4K UHD ločljivost
HDR, več vidnih podrobnosti
PurColor
UHD Dimming
Izjemno velik TV, imejte pred očmi večjo sliko
Vitka oblika
Pametnejši način uporabe pametnega TV-ja
SmartThings aplikacija – ena aplikacija za vse
SmartThings aplikacija nudi funkcije, kot sta daljinsko upravljanje in zrcaljenje zaslona.
Sinhronizacija in souporaba vsebin
Steam Link
Tehnične značilnosti:
  • diagonala zaslona: 124cm (49") UHD LED TV
  • ločljivost: UHD TV 4K, 3840 × 2160 HDR
  • indeks kakovosti slike: 1300 PQI
  • priklop: HDMI (3), USB (2), WIFI vgrajen
  • Procesor: štiri - jedrni, operacijski sistem TIZEN
  • ostalo: ostalo: SMART TV, UHD Up-Scaling,UHD Dimming
  • garancija: 24 mesecev, energijski razred: A
KAKOVOST SLIKE:
  • UHD TV 4K, 3840 × 2160
  • PQI: 1300
  • HDR
  • UHD Upscaling
SMART TV:
  • Štiri jedrni procesor
  • TIZEN (nov operacijski sistem)
  • spletni brskalnik
  • Instant on
  • WOL
  • HEVC
  • VP9
DODATNE FUNKCIJE:
  • zrcaljenje zaslona (Screen Mirroring)
  • Samsung Smart View
  • AppCasting
AUDIO:
  • Dolby® Digital Plus
  • 2CH(Down Firing w/Bass Reflex)
  • 20W
  • Bluetooth radio
PAKIRANJE VKLJUČUJE:
  • Smart daljinski upravljalnik
POVEZLJIVOST:
  • 3 × HDMI
  • 2 × USB
vgrajen WIFI
Tehnične podrobnosti
Specifikacije https://www.samsung.com/si/tvs/uhdtv-nu7100/UE49NU7172UXXH/
Diagonala zaslona 123 cm (49'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
Kakovost gibanja v sliki 1300 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike UHD Dimming
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, Wake on LAN
Priključki 3x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni
Sprejemnik DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1240A
Teža 13,2 kg
Mere (Š x V x G) 1102,8 x 716,4 x 261,3 mm
Mere brez stojala 1102,8 x 637,8 x 59,7 mm
Energetski razred A
Barva črna
VESA standard /
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,70 na podlagi 23 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.