Televizor SAMSUNG 43NU7402 109 cm (43) 4K UHD Smart TV
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt140291
S točkami zvestobe do popustov: 50 točk.
Dynamic Crystal Color
HDR, več vidnih podrobnosti
Dejanska 4K UHD ločljivost
UHD Dimming
Vitka oblika
Brez prepletenih kablov
S tremi preprostimi koraki do gledanja televizije brez šopov prepletenih kablov.
1. korak: Priključite kable.
2. korak: Kable potisnite v utore za kable na hrbtni strani.
3. korak: Kable napeljite skozi stojalo televizorja. Brez vidnih kablov. Čista površina televizorja.
Pametnejši način uporabe pametnega TV-ja
En daljinski upravljalnik
SmartThings
SmartThings aplikacija – ena aplikacija za vse
Obvestila
Tehnične značilnosti:
  • diagonala zaslona: 110cm (43") UHD LED TV
  • ločljivost: UHD TV 4K, 3840 × 2160
  • indeks kakovosti slike: 1700 PQI
  • priklop: HDMI (3), USB (2), WIFI vgrajen
  • Procesor: štiri - jedrni, operacijski sistem TIZEN
  • ostalo: ostalo: SMART TV, UHD Up-Scaling,UHD Dimming, HDR, Mega Contrast
  • garancija: 24 mesecev, energijski razred: A+
  • KAKOVOST SLIKE:
  • -UHD TV 4K, 3840 × 2160
  • PQI: 1700
  • HDR
  • UHD Upscaling
  • Active crystal color
  • SMART TV:
  • Štiri jedrni procesor
  • TIZEN (nov operacijski sistem)
  • spletni brskalnik
  • Instant on
  • WOL
  • HEVC
  • VP9
  • DODATNE FUNKCIJE:
  • zrcaljenje zaslona (Screen Mirroring)
  • Samsung Smart View
  • AppCasting
  • AUDIO:
  • Dolby® Digital Plus
  • DTS® kodek
  • 2CH(Down Firing w/Bass Reflex)
  • 20W
  • Bluetooth radio
  • PAKIRANJE VKLJUČUJE:
  • Smart daljinski upravljalnik
  • POVEZLJIVOST:
  • 3 × HDMI
  • 2 × USB
  • vgrajen WIFI
  • 1 × kompozitni priključek
  • 1× komponentni priključek
  • AV
  • DVB T2/C/S2
  • Energetska učinkovitost:
  • http://www.samsung.com/global/ecodesign_energy
Tehnične podrobnosti
Specifikacije http://www.samsung5letgarancije.si/
Diagonala zaslona 108 cm (43'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
Kakovost gibanja v sliki 1700 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike UHD Dimming
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, Wake on LAN
Priključki 3x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni, WiFi
Sprejemnik 2x DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1850A
Teža 9,5 kg
Mere (Š x V x G) 970,2 x 648,0 x 331,8 mm
Mere brez stojala 970,2 x 563,2 x 58,8 mm
Energetski razred A
Barva črna
VESA standard /
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Easy Setup, Smart Things
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.