Televizor PHILIPS 58PUS6809 4K Ultra HD 3D 400Hz TV
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Diagonala zaslona: 58" (147 cm), Ločljivost: 3840 x 2160 p, Pixel Plus Ultra HD, 400 Hz PMR Ultra HD, 3D-tehnologija, Smart TV, MyRemote, Wi-Fi Miracast™, Cloud TV in Cloud Explorer, Odjemalec in strežnik za več prostorov, Energijski razred »A+«
Izjemno tanek LED-televizor 4K Ultra HD s televizorjem Smart
- Izjemno tanke linije za prefinjen profil
- Izjemno tanka plošča omogoča večjo sliko
Slika je tako pristna, da boste pozabili, da gledate televizijo
- Pixel Plus Ultra HD: odkrijte kakovost slike Ultra HD
- Digital Natural Motion za brezhibno in tekočo sliko
- 400 Hz PMR Ultra HD za jasno in tekočo sliko
- 3D vas na pristen način popelje v kraje, kjer še niste bili
Povežite, komunicirajte, snemajte in delite
- Smart TV: raziščite povsem nov svet
- Aplikacija MyRemote: pametnejša komunikacija s televizorjem
- Wi-Fi Miracast™ – zaslon pametnega telefona prezrcalite na televizor
- Cloud TV in Cloud Explorer združujeta svetove
- Televizija za več prostorov – žive in posnete TV-oddaje predvajajte z več televizorji
Izjemno tanka plošča
Pixel Plus Ultra HD
Smart TV
3D
Odjemalec in strežnik za več prostorov
- Slika/zaslon
- Zaslon: LED Ultra HD
- Diagonalna velikost zaslona: 58 palec / 147 cm
- Ločljivost zaslona: 3840 x 2160
- 3D: Aktivna 3D, Prilagoditev globine 3D, Pretvorba iz 2D v 3D, Samodejno zaznavanje 3D
- Razmerje stranic: 4:3/16:9
- Svetlost: 350 cd/m2
- Izboljšava slike: Micro Dimming, Pixel Plus Ultra HD, Digital Natural Motion, 400 Hz PMR Ultra
- Smart TV
- Interaktivni televizor: HbbTV
- Social TV: Facebook, Skype, Twitter
- Programski TV-vodnik*: 8-dnevni elektronski vodnik po programih
- CPE
- Vrsta procesorja: Dvojedrni
- Zvok
- Izhodna moč (RMS): 20 W