Televizor Philips 55PFH5500 Full HD Android 5.0
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6528065
S točkami zvestobe do popustov: 59 točk.
55" Full HD, Google Play, Google Cast, Dvojedrni procesor + Android , Micro Dimming, Spotify Connect.
Android je sedaj na največjem zaslonu v vašem domu!
Funkcionalna eleganca
  • Izjemno tanka plošča omogoča večjo sliko
  • Odprta zasnova stojala ustvarja lebdeč svetlobni učinek
Slika je vedno čista in živahna
  • Micro Dimming optimira kontrast televizorja
  • Pixel Plus HD za čudovite slike, ki vas navdušijo
  • 200Hz PMR za ostro in tekočo sliko
Televizor s programom Android zmore vse
  • Dvojedrni procesor in OS Android za visoko zmogljivost
  • Android: za hitrejše, bogatejše in osebnejše TV-doživetje
  • Google Play™: vaše okno v svet zabave
  • Google Cast: izkoristite vse možnosti televizorja Smart
  • Spotify Connect – najljubšo glasbo predvajajte prek televizorja
Micro Dimming
Google Cast
Spotify Connect
Dvojedrni procesor + Android
  • Slika/zaslon
    • Zaslon: LED Full HD
    • Diagonalna velikost zaslona: 55 palec / 139 cm
    • Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
    • Razmerje stranic: 16:9
    • Svetlost: 350 cd/m2
    • Izboljšava slike: Pixel Plus HD, Micro Dimming, 200Hz Perfect Motion Rate
  • Android
    • OS: Android™ 5.0 (Lollipop)
    • Velikost pomnilnika: 8 GB, Razširljivo s pomnilnikom USB
  • Funkcije Smart TV
    • Interaktivni televizor: HbbTV
  • Zvok
    • Izhodna moč (RMS): 20 W
    • Izboljšava zvoka: Incredible Surround, Clear Sound, Okrepitev zvoka Dynamic Bass, Smart Sound
  • Povezljivost
    • Število priključkov HDMI: 4
    • Število komponentnih vhodov (YPbPr): 1
    • Število priključkov SCART (RGB/CVBS): 1
    • Število priključkov USB: 3
    • Brezžične povezave: Dvopasovni, Wi-Fi Direct, Vgrajen Wi-Fi 11n 2 x 2
    • Značilnosti tehnologije HDMI: zvočni povratni kanal (ARC)
    • EasyLink (HDMI-CEC)
  • Večpredstavnostne aplikacije
    • Podprti formati podnapisov: .SMI, .SRT, .SSA, .SUB, .TXT, .ASS
    • Glasbeni formati: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2), WMA-PRO (v9 in v10)
    • Slikovni formati: JPEG, BMP, GIF, PNG
  • Sprejemnik/sprejem/prenos
    • Digitalni televizor: DVB-T/C
    • Podpora za MPEG: MPEG2, MPEG4
    • Predvajanje videa: NTSC, PAL, SECAM
    • Programski TV-vodnik*: 8-dnevni elektronski vodnik po programih
    • Indikator jakosti signala
    • Teletekst: 1000-stranski Hypertext
  • Moč na energetski oznaki EU: 63 W
  • Letna poraba energije: 91 kWh
  • Razred na energetski oznaki: A+
  • Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce: 400 x 200 mm
  • Dimenzije naprave s stojalom (Š x V x G): 1239 x 770 x 266 mm
  • Teža izdelka (s stojalom): 17,5 kg
  • Garancija: 2 leti
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.