Televizor Philips 50PFH6510 50 3D Full HD Ambilight LED Smart TV
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT125797
S točkami zvestobe do popustov: 71 točk.
diagonala zaslona: 126cm (50") LED, Smart TV, 3D
Android™: 5.1 (Lollipop)
Pomnilnik za aplikacije:8GB, razširljiv z zun. HDD
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki PMR: 800 Hz
priklop: HDMI Easylink ARC (4), USB (3), DLNA
Perfect Pixel HD, Perfect Natural Motion
Ambilight: 2-stranski, vgrajen Ambilight + Hue
ostalo: Wi-fi, micro dimming PRO, Dual core
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
Smart TV: Slovenske aplikacije, brskalnik,
Google -Play Store™, -Cast, -Search, -Play Music,
-Play Movies, YouTube, Netflix
3D TV: aktivni sistem, 2D/3D pretvorba
nast. globine, Gaming način
USB multimedija: filmi, slike, glasba, podnapisi
tuner: MPEG4 DVB: T/C
snemanje: Pause TV / programirano snemanje
dalj. upravljalnik s tipkovnico
upravljanje: MyRemote App,
podprte Bluetooth igralne konzole
zvok: RMS 20 W, Clear Sound, Smart Sound
DLNA: Simply Share, Miracast
vgrajen Wi-Fi 11n 2x2, LAN, Bluetooth
vhodi: 4x HDMI Easylink ARC, Scart
komponentni, CVBS
izhodi: optični avdio, slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 56 W
letna poraba 82 kWh
združljiv stenski nosilec: 200 x 200 mm
dimenzije napreave: 1124 x 647 x 77 mm
dimenzije napreave s stojalom: 1124 x 709 x 264 mm
3D očala in zunanji HDD nista priložena
izbirna dodatna oprema: Aktivna očala PTA509,
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 50PFH6510/88
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.