Televizor PHILIPS 42PFH6309 3D LED AMBILIGHT TV ( z očali)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6528018
S točkami zvestobe do popustov: 41 točk.
Diagonala zaslona: 42" (107 cm), Ločljivost: 1920 x 1080p, 2-stranska funkcija Ambilight, 3D, Pixel Plus HD, HbbTV, SimplyShare, Wi-Fi, EasyLink, DualCore, Zasnova brez okvirja, Odjemalec in strežnik za več prostorov, Cloud Explorer, Energijski razred »A++«
LED-televizor Smart Full HD z 2-stransko funkcijo Ambilight
Polepšajte si življenje. Navdušite se. Živite.
  • Ambilight bo za vedno spremenil način gledanja televizije
Televizor ni samo pameten, temveč tudi čudovit
  • Zasnova brez okvirja: manjša plošča za večji televizor
Višja raven razvedrila
  • Pixel Plus HD za čudovite slike, ki vas navdušijo
  • 200Hz PMR za tekočo sliko
  • 3D vas na pristen način popelje v kraje, kjer še niste bili
Povežite, komunicirajte, snemajte in delite
  • Smart TV: raziščite povsem nov svet
  • Aplikacija MyRemote: pametnejša komunikacija s televizorjem
  • Wi-Fi Miracast™ – zaslon pametnega telefona prezrcalite na televizor
  • Skype™ združuje ljudi (kamera je izbirna)
  • Cloud Explorer in Dropbox™: predvajajte neposredno na velikem zaslonu
  • Odjemalec za več prostorov – spremljajte program v živo in posnetke drugega televizorja
2-stranska funkcija Ambilight
Zasnova brez okvirja
Pixel Plus HD
200Hz Perfect Motion Rate
Nič ne more prekositi adrenalinskega navdušenja pri igrah, razburljivih športnih dogodkih ali akcijskih filmih. Zato ta televizor Philips vsebuje tehnologijo 200Hz Perfect Motion Rate, ki zagotavlja tekočo sliko. Ko se vam ob gledanju poveča srčni utrip, slika ostane enako tekoča.
Cloud Explorer
  • Ambilight
    • Različica Ambilight: 2-stransko
    • Sistem osvetlitve Ambilight: Vgrajena osvetlitev Ambilight + Hue
  • Slika/zaslon
    • Zaslon: LED Full HD
    • Diagonalna velikost zaslona: 42 palec / 107 cm
    • Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
    • Razmerje stranic: 4:3/16:9
    • Svetlost: 300 cd/m2
    • Izboljšava slike: Pixel Plus HD, 200Hz Perfect Motion Rate, Micro Dimming
  • Smart TV
    • Interaktivni televizor: HbbTV
    • Social TV: Facebook, Skype, Twitter
    • Programski TV-vodnik*: 8-dnevni elektronski vodnik po programih
  • Pametno povezovanje
    • Program: Funkcija Pause TV, Snemanje na USB*
  • CPE
    • Vrsta procesorja: Dvojedrni
  • Zvok
    • Izhodna moč (RMS): 20 W
    • Zvočne funkcije: Smart Stereo, Ambi wOOx, Naraven zvok
  • Povezljivost
    • Število priključkov HDMI: 3
    • Število komponentnih vhodov (YPbPr): 1
    • Število priključkov SCART (RGB/CVBS): 1
    • Število priključkov USB: 2
    • Brezžične povezave: Vgrajen Wi-Fi 2 x 2
    • Značilnosti tehnologije HDMI: 3D, zvočni povratni kanal (ARC)
    • EasyLink
  • Večpredstavnostne aplikacije
    • Podprti formati podnapisov: .AAS, .SMI, .SRT, .SSA, .SUB, .TXT
    • Glasbeni formati: AAC, AMR, LPCM, M4A, MP3, MPEG1 L1/2, WMA (v2 do v9.2)
    • Slikovni formati: JPEG, BMP, GIF, JPS, PNG, PNS
  • Podprta ločljivost zaslona
    • Računalniški vhodi: do 1920x1080 pri 60 Hz
    • Video vhodi: 24, 25, 30, 50, 60 Hz, do 1920 x 1080 slikovnih pik
  • Sprejemnik/sprejem/prenos
    • Digitalni televizor: DVB-T/C
    • Podpora za MPEG: MPEG2, MPEG4
    • Predvajanje videa: NTSC, PAL, SECAM
  • Letna poraba energije: 48 kWh
  • Poraba energije v stanju pripravljenosti: < 0,3 W
  • Dimenzije naprave s stojalom: 952 x 617 x 213 mm
  • Teža izdelka: 11,7 kg
  • Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce: 200 x 200 mm
  • Garancija: 2 leti
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.