Televizor Philips 40PFH5300 40 Full HD LED Smart TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6528060
S točkami zvestobe do popustov: 34 točk.
Televizor PHILIPS 40PFH5300 Smart TV
Diagonala zaslona: 40" (102 cm), Ločljivost: 1920 x 1080 slikovnih pik, Izjemno tanka plošča, Micro Dimming, Pixel Plus HD, 200Hz Perfect Motion Rate, Smart TV, Wi-Fi Miracast, Vgrajen vmesnik Wi-Fi, Vhod HDMI s funkcijo EasyLink, USB (fotografije, glasba, videoposnetki), Energijski razred »A+«
Tanek LED-televizor Smart Full HD s tehnologijo Pixel Plus HD
Funkcionalna eleganca
  • Izjemno tanka plošča omogoča večjo sliko
Slika je vedno čista in živahna
  • Micro Dimming optimira kontrast televizorja
  • Pixel Plus HD za čudovite slike, ki vas navdušijo
  • 200Hz PMR za ostro in tekočo sliko
Enostaven televizor Smart
  • Smart TV: raziščite povsem nov svet
  • Wi-Fi Miracast™ – zaslon pametnega telefona prezrcalite na televizor
Televizijo glejte, kadar želite
  • Vhod HDMI s funkcijo EasyLink za vgrajeno povezljivost
  • USB za predvajanje večpredstavnostnih vsebin
  • Vgrajen vmesnik Wi-Fi za enostavno povezavo s spletom
Izjemno tanka plošča
Micro Dimming
Pixel Plus HD
Vgrajen vmesnik Wi-Fi
  • Slika/zaslon
    • Zaslon: LED Full HD
    • Diagonalna velikost zaslona: 40 palec / 102 cm
    • Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
    • Razmerje stranic: 16:9
    • Svetlost: 300 cd/m2
    • Izboljšava slike: Pixel Plus HD, 200Hz Perfect Motion Rate, Micro Micro Dimming
  • Funkcije Smart TV
    • Interaktivni televizor: HbbTV
    • Program: Funkcija Pause TV, Snemanje na USB
  • Zvok
    • Izhodna moč (RMS): 20 W
  • Povezljivost
    • Število priključkov HDMI: 2
    • Število komponentnih vhodov (YPbPr): 1
    • Število priključkov SCART (RGB/CVBS): 1
    • Število priključkov USB: 2
    • Brezžične povezave: Vgrajen Wi-Fi 11n 2 x 2, Wi-Fi Direct
    • Značilnosti tehnologije HDMI: zvočni povratni kanal (ARC)
    • EasyLink (HDMI-CEC): prenos ukazov z daljinskega upravljalnika
  • Večpredstavnostne aplikacije
    • Podprti formati podnapisov: .SMI, .SRT, .SSA, .SUB, .TXT, .ASS
    • Glasbeni formati: AAC, MP3, WAV, WMA (v2 do v9.2)
    • Slikovni formati: JPEG, BMP, GIF, PNG
  • Podprta ločljivost zaslona
    • Računalniški vhodi: do 1920x1080 pri 60 Hz
    • Video vhodi: 24, 25, 30, 50, 60 Hz, do 1920 x 1080 slikovnih pik
    • Digitalni televizor: DVB-T/C
    • Podpora za MPEG: MPEG2, MPEG4
    • Predvajanje videa: NTSC, PAL, SECAM
  • Letna poraba energije: 51 kWh
  • Razred na energetski oznaki: A+
  • Poraba energije v stanju pripravljenosti: <0,3 W
  • Dimenzije naprave s stojalom (Š x V x G):904 x 577 x 222 mm
  • Teža izdelka (s stojalom): 9,7 kg
  • Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce: 200 x 200 mm
  • Garancija: 2 leti
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.