Televizor Philips 40PFH4100 40 Full HD LED TV PCH6528048
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6528048
S točkami zvestobe do popustov: 28 točk.
Tanek full HD led televizor PHILIPS 40PFH4100
z Digital Crystal Clear
100Hz PMR za ostro in tekočo sliko
USB za predvajanje večpredstavnostnih vsebin
Izjemno tanka plošča omogoča večjo sliko
Odprta zasnova stojala ustvarja lebdeč svetlobni učinek
Digital Crystal Clear: natančnost, ki jo boste hoteli deliti
Dva vhoda HDMI in funkcija EasyLink za vgrajeno povezljivost
Tehnične specifikacije
  • Slika/zaslon
    Zaslon
    LED Full HD
    Velikost diagonale zaslona (cm)
    102  cm
    40  palec
    Ločljivost zaslona
    1920 x 1080 slikovnih pik
    Razmerje stranic
    4:3/16:9
    Svetlost
    200  cd/m²
    Izboljšava slike
    • Digital Crystal Clear
    • 100Hz Perfect Motion Rate
  • Zvok
    Izhodna moč (RMS)
    16 W
    Izboljšava zvoka
    • Incredible Surround
    • Clear Sound
    • Samodejno uravnavanje glasnosti
    • Nadzor nizkih tonov
    • Smart Sound
  • Večpredstavnostne aplikacije
    Video formati
    • Datoteke: AVI, MKV
    • H264/MPEG-4 AVC
    • MPEG-1
    • MPEG-2
    • MPEG-4
    • WMV9/VC1
    Podprti formati podnapisov
    • .SMI
    • .SRT
    • .SSA
    • .SUB
    • .TXT
    • .ASS
    Glasbeni formati
    • AAC
    • MP3
    • WAV
    • WMA (v2 do v9.2)
    Slikovni formati
    • JPEG
    • BMP
    • GIF
    • PNG
  • Sprejemnik/sprejem/prenos
    Digitalni televizor
    DVB-T/C
    Podpora za MPEG
    • MPEG2
    • MPEG4
    Predvajanje videa
    • NTSC
    • PAL
    • SECAM
  • Dimenzije
    Globina škatle
    131  mm
    Višina škatle
    695  mm
    Širina škatle
    1050  mm
    Globina izdelka
    77  mm
    Višina izdelka
    531  mm
    Širina izdelka
    918  mm
    Globina izdelka (s stojalom)
    257  mm
    Višina izdelka (s stojalom)
    570  mm
    Širina izdelka (s stojalom)
    918  mm
    Teža izdelka
    8,8  kg
    Teža izdelka (s stojalom)
    9,1  kg
    Teža vključno z embalažo
    11,2  kg
    Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce
    200 x 200 mm
  • Pametno povezovanje
    Program
    • Funkcija Pause TV
    • Snemanje na USB*
    Enostavna uporaba
    Gumb za vrnitev na začetek
    Nadgradljiva vdelana programska oprema
    • Čarovnik za samodejno nadgradnjo vdelane programske opreme
    • Nadgradnja vdelane programske opreme prek vmesnika USB
    Indikator jakosti signala
    Da
    Teletekst
    1000-stranski Hypertext
    Elektronski programski vodnik*
    8-dnevni elektronski programski vodnik
    Nastavitve formata zaslona
    • Samodejna povečava
    • SuperZoom
    • Razširitev filma na format 16:9
    • Privzeti format
    • 4:3
  • Povezljivost
    Število priključkov HDMI
    2
    Število priključkov SCART (RGB/CVBS)
    1
    Število priključkov USB
    1
    Ostali priključki
    • Antena vrste F
    • Standardni vmesnik plus (CI+)
    • Digitalni zvočni izhod (optični)
    • Zvočni vhod (DVI)
    • Izhod za slušalke
    • Storitveni priključek
    EasyLink (HDMI-CEC)
    • prenos ukazov z daljinskega upravljalnika
    • nadzor zvoka sistema
    • preklop sistema v stanje pripravljenosti
    • Predvajanje z enim dotikom
  • Podprta ločljivost zaslona
    Računalniški vhodi
    do 1920x1080 pri 60 Hz
    Video vhodi
    • 24, 25, 30, 50, 60 Hz
    • do 1920 x 1080 slikovnih pik
  • Napajanje
    Omrežno napajanje
    220–240 V AC, 50/60 Hz
    Temperatura okolja
    5 °C do 35 °C
    Moč na energetski oznaki EU
    46  W
    Letna poraba energije
    67  kWh
    Razred na energetski oznaki
    A+
    Poraba energije v stanju pripravljenosti
    <0,3 W
    Poraba energije v izklopljenem stanju
    < 0,3  W
    Funkcije varčevanja z energijo
    • Časovnik za samodejni izklop
    • Način Eco
    • Izklop slike (za radio)
  • Dodatna oprema
    Priložena dodatna oprema
    • Daljinski upravljalnik
    • 2 bateriji AAA
    • Namizno stojalo
    • Napajalni kabel
    • vodnik za hiter začetek
    • Brošura s pravnimi in varnostnimi informacijami
    • Garancijski list
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.