Televizor Philips 32PFH4100 32 Full HD LED TV
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT125640
S točkami zvestobe do popustov: 22 točk.
diagonala zaslona: 81 cm (32") LED
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki PMR: 100 Hz
priklop: HDMI (2), USB
tehnologija: Digital Crystal Clear
energijski razred "A"
garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
Snemanje: prek USB za digitalne programe, EPG
USB multimedija: filmi, slike, glasba, podnapisi
zvok: RMS 16 W, Clear Sound
vhodi: 2x HDMI, Scart, CVBS,
izhodi: S/PDIF optičnii avdio, za slušalke
označena povpr. poraba na energ. etiketi 35 W
letna poraba 51 kWh
združljiv stenski nosilec: 100 x 100 mm
dimenzije brez stojala: 726 x 425 x 77 mm
dimenzije s stojalom: 726 x 464 x 186 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 32PFH4100/88
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.