Televizor Philips 22PFS5403 55 cm (22) HD 12V
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pch6528826
S točkami zvestobe do popustov: 15 točk.
Vzemite razvedrilo s seboj. Kompaktni televizor Philips 5400 je popolna izbira za kampiranje, tovornjake in plovila. Vse potrebno je že v ohišju, zato televizor samo priklopite na vtičnico z napetostjo 12 V in se predajte domačemu razkošju na poti.
Prilagodljiv kot vi
  • Televizor na mobilni vir napajanja priključite z 12-voltnim kablom
  • Kompakten in prenosen televizor: vedno je tam, kjer je zabava
Slika je vedno čista in živahna
  • Pixel Plus HD. Jasne slike iz vsakega vira
  • LED-televizor Full HD – čudovite LED-slike z neverjetnim kontrastom
Televizijo glejte, kadar želite
  • Dva vhoda HDMI in funkcija EasyLink za vgrajeno povezljivost
  • USB za predvajanje večpredstavnostnih vsebin
12-voltni kabel
Prenosna zasnova
rezultati. Z njim lahko zabavo ponesete kamor koli.
Pixel Plus HD
vsebino iz diska, lahko uživate v ostrejši sliki s svetlejšimi belimi in temnejšimi črnimi odtenki.
Tehnične značilnosti:
Slika/zaslon
  • Zaslon: LED Full HD
  • Velikost diagonale zaslona (cm): 22 inch
  • Diagonalna velikost zaslona: 22 palec / 55 cm
  • Ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik
  • Razmerje stranic: 4:3/16:9
  • Izboljšava slike: Pixel Plus HD
Pametno povezovanje
  • Indikator jakosti signala
  • Teletekst: 1000-stranski Hypertext
Zvok
  • Izhodna moč (RMS): 6 W
  • Konfiguracija zvočnikov: 2 x 3 W zvočnik polnega razpona