Televizor Panasonic 43FX550E 109 cm (43) 4K UHD Smart TV
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pa104053
S točkami zvestobe do popustov: 37 točk.
Spoznajte se s pametnim TV-jem za sijajno zabavo. Za kristalno čisto sliko skrbi 1.000 Hz RMR osveževanje ki skupaj s 4K UHD ločljivostjo ter uporabnim Smart vmesnikom poskrbi da bo TV središče vaše dnevne sobe.
ZASLON
diagonala zaslona: 109 cm (43")
Ločljivost: 4K UHD (3.840 × 2.160)
kakovost gibanja v sliki RMR: 1.000 Hz
SMART TV Panasonic my Home Screen
možnost brezžične povezave z internetom (WiFi vgrajen)
Obdelava slike: HDR Brightness Enhancer
procesor: štirijedrni procesor
Panasonic Media Center (app)
NETFLIX 4K, Miracast, wake up on LAN
spletni brskalnik, preprosto zrcaljenje slike, DLNA
tehnologija zaslona: Bright Panel
možnost slike: dinamična, normalna, kino, pravi kino, športna, za igre
Adaptive Backlight Dimming Plus
Vrsta sprejemnika: DVB-T / T2 / C
možnost povezave z internetom prek UTP kabla
Teletekst 1000 strani
PRIKLOP
HDMI: 3x
USB: 2x (USB multimedija: filmi, slike, glasba; podnapisi)
LAN: 1x
CI reža : 1x
izhodi: RCA phono, digitalni audio optični, slušalke
ZVOK
digitalna predelava zvoka: Cinema Suround
Zvočniki : 20W
GARANCIJA
2 leti
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.