Televizor LG OLED65C7V 65 (165 cm) 4K Smart OLED TV
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 1804450
S točkami zvestobe do popustov: 265 točk.
OLED TV sprejemnik LG 65C7V ima diagonalo zaslona 165 cm (65") in prikazuje sliko v ločljivosti 3840×2160 slikovnih pik (Ultra HD). OLED tehnologija omogoča gledanje vsebin brez zamikov, izjemno odzivnost, skoraj popoln vidni kot in zelo dolgo življenjsko dobo TV sprejemnika.
Edinstveno filmsko doživetje
Napredna tehnologija HDR
Smart TV
Popolna zaščita zasebnosti
Varnost v operacijskem sistemu webOS3.5, se ponaša s prestižnim CC mednarodnim certifikatom UL CAP2900–1 in zagotavlja odlično zaščito zasebnosti. Preprečuje namestitev nepooblaščenih aplikacij, vdora in puščanja osebnih podatkov.
Zaslon:
  • Velikost zaslona: 164 cm (65")
  • Tip zaslona: OLED
  • Tip Resolucije: Ultra HD (4K)
  • Resolucija: 3840×2160
Slika:
  • UHDA Premium
  • Aktivni HDR z Dolby Vision
  • HDR10
  • HLG
  • Dolby Vision
  • HEVC Codec / VP9 Decoder
Zvok:
  • Izhodna Moč: 40W (WF : 20W)
  • Zvočni Sistem: 2.2 kanalni
  • Procesiranje zvoka: Dolby Surround (OLED Surround)
TV Sprejemnik:
  • EPG (8 dni)
  • DVB-T2/C/S2
  • Digitalno snemanje: da
Smart TV:
  • Operacijski sistem: webOS 3.5
  • Prepoznavanje glasu
  • Univerzalno upravljanje
  • Predvajalnik glasbe
  • Internetni brskalnik
Povezovanje:
  • Brezžična povezava : Wi-Fi
  • LAN: 1×
  • CI: 1×
  • RF: 2× (RF, Sat)
  • Digitalni audio izhod: 1×
  • HDMI: 4× (podpora za CEC/ARC)
  • USB: 3×
  • Izhod za slušalke
  • RS-232C
  • Miracast (Moblie to TV Mirroring)
  • WiDi (PC to TV)
Ostalo:
  • Energijski razred: A
  • Letna poraba: 214 kWh
  • Poraba: 154 W
  • Dimenzije s Stojalom: 1453×873×217 mm
  • Dimenzije brez Stojala: 1453×833×46.6 mm
  • Teža s stojalom: 24,7 kg
  • Barva: črna
  • VESA: 300×200 mm
  • Priloženo: daljinec, napajalni kabel, baterije, navodila
Garancija: 2 leti
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
Da
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
165 cm (65")
Da
165 cm (65")
165 cm (65")