Televizor LG 75UK6500 190 cm (75) 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LED LCD Smart TV sprejemnik LG 75UK6500 stoji na stranskih nogicah in ima velikost zaslona 191 cm (75"). Smart TV pomeni da je led tv sprejemnik Lg pameten in omogoča v kombinaciji sofisticiranega spletnega sistema webOS 4.0 in pa štiri-jedrnega procesorja izjemno hitro brskanje po spletu. Slika na tv sprejemniku Lg je tekoča, kar mu omogoča hitro osveževanje, ki znaša 2000 PMI (indeks kakovosti slike). Led tv lg 75KU6500 je tako prava multimedijska zabava za vso družino. 4K tv sprejemnik Lg deluje v Ultra HD ločljivosti 3840×2160.
4K UHD - Novi standardi v ločljivosti
Prikazana bo vsaka podrobnost. Ločljivost 4K UHD bo prikazala 4x več podrobnosti kot običajna resolucija FullHD. Slika bo jasna z živahnimi barvami in detalji. Takšen nivo detajlov vam bo pričaral popolnoma novo izkušnjo pri ogledu filmov, športa in igranju igric.
.png)
Tehnične značilnosti:
Slika
- Velikost ekrana: 75" (191 cm)
- Tip zaslona: Flat
- Tehnologija zaslona: IPS
- Osvetlitev zaslona: Direct LED
- Format zaslona: 16:9
- Tip resolucije: Ultra HD (4K)
- Resolucija: 3.840 x 2.160
- HDR: HDR10 Pro
- Osveževanje zaslona: 50 Hz
Zvok
- Izhodna moč: 20 W
- Zvočni sistem: Prostorski
- Dolby Digital: da
TV sprejemnik
- DVB-T2: da
- DVB-C: da
- DVB-S2: da
- HbbTV: da
- EPG: da
Večpredstavnost
- Smart TV: da
- Procesor: Quad Core
- Operacijski sistem: webOS 4.0
- Glasovno upravljanje: da
- Upravljanje z gibi: da
- Zrcaljenje zaslona (Miracast): da
- Dlna: da
- Media player: da
- PVR: da
Povezljivost
- HDMI: da
- Komponentni (RCA): da
- USB: da
- LAN (RJ-45): da
- Common interface (CI): da 1.4
- Digitalni audio konektor: da
- Slušalke: da
- Bluetooth: da
- Wi-Fi: da
Ostale Funkcije
- Meni OSD: da
Splošni podatki
- Energijski razred: A
- Letna poraba: 275 kWh
- Poraba: 198 W
- Dimenzije s stojalom: 1693 x 1048 x 345 mm
- Dimenzije brez Stojala: 1693 x 978 x 89 mm
- Teža s stojalom: 35.4 kg
- Teža brez stojala: 34.6 kg
- VESA standard: 600 x 400
- Barva: srebrna
- Garancija: 24 mesecev
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Tip zaslona dodatno | 4K IPS |
| Smart TV (operacijski sistem) | WebOS |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | internetni brskalnik, Live Zoom + Focus , Magic Link, Magic Remote ( podpira, ni priložen) |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | Active HDR, HDR10 Pro, HLG Pro |
| Dodatne TV lastnosti | Lokalna zatemnitev |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | Da |
| Kakovost gibanja v sliki | True Motion 100 Hz |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge LED |
| Kakovost slike | 4K Upscaler, Wide Color Gamut, Ultra Luminance |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | Ultra Surround, Hi-Fi Audio, Clear Voice III |
| Procesor | 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-fi, Wi-Di , Bluetooth (audio), Miracast, DLNA |
| Priključki | USB (2), HDMI (4) Simplink (HDMI CEC), ARC, LAN, digitalni audio (optični), komponentni |
| Sprejemnik | MPEG4 DVB: T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik, podpira Magic Remote (ni priložen) |
| Teža | 34,6 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1693 x 1048 x 345 mm |
| Mere brez stojala | 1693 x978 x 88,8, mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | srebrna |
| VESA standard | 600 x 400 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com