Televizor LG 75UK6500 190 cm (75) 4K UHD Smart TV
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt142599
S točkami zvestobe do popustov: 162 točk.
LED LCD Smart TV sprejemnik LG 75UK6500 stoji na stranskih nogicah in ima velikost zaslona 191 cm (75"). Smart TV pomeni da je led tv sprejemnik Lg pameten in omogoča v kombinaciji sofisticiranega spletnega sistema webOS 4.0 in pa štiri-jedrnega procesorja izjemno hitro brskanje po spletu. Slika na tv sprejemniku Lg je tekoča, kar mu omogoča hitro osveževanje, ki znaša 2000 PMI (indeks kakovosti slike). Led tv lg 75KU6500 je tako prava multimedijska zabava za vso družino. 4K tv sprejemnik Lg deluje v Ultra HD ločljivosti 3840×2160.
4K UHD - Novi standardi v ločljivosti
Tehnične značilnosti:
Slika
  • Velikost ekrana: 75" (191 cm)
  • Tip zaslona: Flat
  • Tehnologija zaslona: IPS
  • Osvetlitev zaslona: Direct LED
  • Format zaslona: 16:9
  • Tip resolucije: Ultra HD (4K)
  • Resolucija: 3.840 x 2.160
  • HDR: HDR10 Pro
  • Osveževanje zaslona: 50 Hz
Zvok
  • Izhodna moč: 20 W
  • Zvočni sistem: Prostorski
  • Dolby Digital: da
TV sprejemnik
  • DVB-T2: da
  • DVB-C: da
  • DVB-S2: da
  • HbbTV: da
  • EPG: da
Večpredstavnost
  • Smart TV: da
  • Procesor: Quad Core
  • Operacijski sistem: webOS 4.0
  • Glasovno upravljanje: da
  • Upravljanje z gibi: da
  • Zrcaljenje zaslona (Miracast): da
  • Dlna: da
  • Media player: da
  • PVR: da
Povezljivost
  • HDMI: da
  • Komponentni (RCA): da
  • USB: da
  • LAN (RJ-45): da
  • Common interface (CI): da 1.4
  • Digitalni audio konektor: da
  • Slušalke: da
  • Bluetooth: da
  • Wi-Fi: da
Ostale Funkcije
  • Meni OSD: da
Splošni podatki
  • Energijski razred: A
  • Letna poraba: 275 kWh
  • Poraba: 198 W
  • Dimenzije s stojalom: 1693 x 1048 x 345 mm
  • Dimenzije brez Stojala: 1693 x 978 x 89 mm
  • Teža s stojalom: 35.4 kg
  • Teža brez stojala: 34.6 kg
  • VESA standard: 600 x 400
  • Barva: srebrna
  • Garancija: 24 mesecev
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Tip zaslona dodatno 4K IPS
Smart TV (operacijski sistem) WebOS
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno Active HDR, HDR10 Pro, HLG Pro
Dodatne TV lastnosti Lokalna zatemnitev
Dodatne TV lastnosti dodatno Da
Kakovost gibanja v sliki True Motion 100 Hz
Vrsta osvetlitve zaslona Edge LED
Kakovost slike 4K Upscaler, Wide Color Gamut, Ultra Luminance
Sistem zvočnikov 2.0, 20W
Zvok Ultra Surround, Hi-Fi Audio, Clear Voice III
Procesor 4-jedrni procesor
Povezave Wi-fi, Wi-Di , Bluetooth (audio), Miracast, DLNA
Priključki USB (2), HDMI (4) Simplink (HDMI CEC), ARC, LAN, digitalni audio (optični), komponentni
Sprejemnik MPEG4 DVB: T2/C/S2
Daljinski upravljalnik klasičen TV daljinski upravljalnik, podpira Magic Remote (ni priložen)
Teža 34,6 kg
Mere (Š x V x G) 1693 x 1048 x 345 mm
Mere brez stojala 1693 x978 x 88,8, mm
Energetski razred A
Barva srebrna
VESA standard 600 x 400 mm
Dodatne funkcionalnosti snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")