Televizor LG 55LB670V 55 3D LED Smart TV ( z očali)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
diagonala zaslona: 139 cm (55") LED , 3D, Smart TV
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki MCI: 700Hz,
priklop: HDMI (3), USB (3), Wi-fi vgrajen
ostalo: webOS Smart TV, Triple XD Engine,
Tru-Color Generator, Resolution Upscaler
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
priloženo: 2 × 3D očala, Magic Motion Remote
3D TV: pasivni sistem, 2D/3D pretvorba,
nast. globine, Dual Play
tuner: MPEG4 DVB: T/T2/C/S2
Miracast, MHL(Mobile High Definition Link)
Smart TV webOS: LG Premium Contents, LG App Store,
Remote App, spletni brskalnik, LG Cloud
Skype (potrebno dokupiti kamero AN-VC500)
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
snemanje na zunanji USB disk (za DVB: T/C/S2)
povezljivost: Wi-Fi, SIMPLINK (HDMI-CEC), DLNA,
digitalni audio (optični), analogni za slušalke,
Komponentni + Audio (adapter), SCART (adapter)
zvok: 24 W, Virtual Surround Plus
Dolby Digital / DTS Decoder
dimenzije brez stojala: 1.229,8 x 708,6 x 55,1 mm
dimenzije s stojalom: 1.229,8 x 767,5 x 247,5 mm