Televizor LG 50UK6750 127cm (50) UHD 4K Smart TV
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Tip zaslona dodatno | Wide Colour Gamut |
| Smart TV (operacijski sistem) | WebOS |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | internetni brskalnik, Live Zoom, LG Content Store |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | 4K Active HDR, HDR10 Pro, HLG Pro |
| Dodatne TV lastnosti | Osnovni model |
| Kakovost gibanja v sliki | True Motion 100 Hz |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Direct LED |
| Kakovost slike | Wide Color Gamut, Resolution Upscaler |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | ULTRA Surround, Clear Voice III, DTS Decoder, Hi-Fi Audio |
| Procesor | 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-fi, Wi-fi Direct, Bluetooth (audio) |
| Sprejemnik | MPEG4 DVB: T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik, podpira Magic Remote (ni priložen) |
| Teža | 10,3 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1128 x 715 x 259 mm |
| Mere brez stojala | 1128 x 658 x 86,4mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | siva |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | / |
| Dodatne informacije | snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
127 cm (50")
127 cm (50")