Televizor LG 50UK6750 127cm (50) UHD 4K Smart TV
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt142346
S točkami zvestobe do popustov: 51 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Tip zaslona dodatno Wide Colour Gamut
Smart TV (operacijski sistem) WebOS
Smart TV (operacijski sistem) dodatno internetni brskalnik, Live Zoom, LG Content Store
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno 4K Active HDR, HDR10 Pro, HLG Pro
Dodatne TV lastnosti Osnovni model
Kakovost gibanja v sliki True Motion 100 Hz
Vrsta osvetlitve zaslona Direct LED
Kakovost slike Wide Color Gamut, Resolution Upscaler
Sistem zvočnikov 2.0, 20W
Zvok ULTRA Surround, Clear Voice III, DTS Decoder, Hi-Fi Audio
Procesor 4-jedrni procesor
Povezave Wi-fi, Wi-fi Direct, Bluetooth (audio)
Priključki USB (2), HDMI (4) Simplink (HDMI CEC), ARC, LAN, digitalni audio (optični), komponentni
Sprejemnik MPEG4 DVB: T2/C/S2
Daljinski upravljalnik klasičen TV daljinski upravljalnik, podpira Magic Remote (ni priložen)
Teža 10,3 kg
Mere (Š x V x G) 1128 x 715 x 259 mm
Mere brez stojala 1128 x 658 x 86,4mm
Energetski razred A
Barva siva
VESA standard 200 x 200 mm
Dodatne funkcionalnosti /
Dodatne informacije snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
127 cm (50")
127 cm (50")