Televizor LG 43LH510V 43'' (109 cm) Full HD TV
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PA101406
S točkami zvestobe do popustov: 36 točk.
ZASLON
diagonala zaslona: 109 cm (43")
vrsta zalona: Direct LED
ločljivost:1920 x 1080 (Full HD,16 : 9)
PRIKLOP
Scart: 1x
Komponentni: 1x
HDMI 1,4: 1x
USB 2.0 1x (predvajanje video, zvočnih in glasbenih vsebin)
RF In: 2x
SLIKA
PMI: 300
Real Cinema 24p: da
Dynamic Colour Enhancer: da
Active Noise Reduction: da
ZVOK
Avdio izhod: 10W + 10W
OSTALO
DVB-T2/C/S2
dimenzije brez stojala: 976 x 583 x 81,5 mm
dimenzije s stojalom: 976 x 621 x 208,7 mm
VESA: 200 x 200
poraba: 35W
letna poraba: 51kWh
energijski razred: A++
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.