Televizor LG 42LB5500 42 LED TV
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT120800
S točkami zvestobe do popustov: 39 točk.
diagonala zaslona: 107 cm (42") LED
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
priklop: HDMI (2), USB
kakovost gibanja v sliki MCI: 100 Hz
ostalo: LED, Triple XD Engine, Picture Wizard II
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
MHL (Mobile High Definition Link),
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
povezljivost: SIMPLINK (HDMI-CEC)
komponent (adapter), SCART(adapter)
digitalni audio (optični), izhod za slušalke
zvok: 10 W, Virtual Surround Plus
vesa: 400 x400
dimenzije brez stojala: 959 x 570 x 56,2 mm
dimenzije s stojalom: 959 x 611 x 218 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 42LB5500/M
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.