Televizor LG 42LB5500 42 LED TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
diagonala zaslona: 107 cm (42") LED
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
priklop: HDMI (2), USB
kakovost gibanja v sliki MCI: 100 Hz
ostalo: LED, Triple XD Engine, Picture Wizard II
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
MHL (Mobile High Definition Link),
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
povezljivost: SIMPLINK (HDMI-CEC)
komponent (adapter), SCART(adapter)
digitalni audio (optični), izhod za slušalke
zvok: 10 W, Virtual Surround Plus
vesa: 400 x400
dimenzije brez stojala: 959 x 570 x 56,2 mm
dimenzije s stojalom: 959 x 611 x 218 mm