Televizor LG 32LJ590U 32 81cm Smart TV
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: AVT136044
S točkami zvestobe do popustov: 28 točk.
diagonala zaslona: 81 cm (32") LED, Smart TV
ločljivost: 1366 x 768
kakovost gibanja v sliki : 900 PMI
priklop: HDMI (2), USB , Wi-fi vgrajen,
ostalo: webOS 3.5 Smart TV, VP9 Decoder
Virtual Surround Plus, Colour Master Engine
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T2/C/S2
Smart TV webOS: spletni brskalnik, Music Player
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale
Miracas (Moblie to TV Mirroring)
WiDi (PC to TV)
povezljivost: Wi-Fi, SIMPLINK (HDMI CEC)
digitalni audio (optični), komponentni, LAN
zvok: 10W, Virtual Surround Plus, DTS Decoder
vesa: 100 x 100
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 32LJ590U
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.