Televizor Hitachi 55HK6W64 55 (140cm) 4K Smart TV
Več podobnih: Televizorji Hitachi
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PA102423
S točkami zvestobe do popustov: 50 točk.
4k Ultra HD
Smart TV
Wi-fi
Tehnične podrobnosti:
  • Energijski razred: A+
  • Povprečna poraba med delovanjem: 86 W
  • Letna poraba: 125 kWh
  • Vrsta LCD zaslona: LED
  • Diagonala zaslona: 139,7 cm (55")
  • Digitalni sprejemnik: DVB-T2\T\C\S2
  • HBB-TV: da
  • 3D: ne
  • Smart TV: da
  • DLNA: da
  • kakovost gibanja slike (PMR,MCI,CMR): 100 Hz
  • Ločljivost: 3840×2160 pik
  • Wi-Fi: vgrajen
  • Zvočniki: 2× 10 W RMS
  • Število USB: 1
  • USB snemanje: da
  • število HDMI vhodov: 2
  • Audio izhod: digitalni optični avdio
  • Dimenzije: 124,8×27,6×78,7 cm
  • Teža: 15 Kg
  • Barva: črna
Garancija: 2 leti
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
140 cm (55")
140 cm (55")