Televizor Hitachi 39HB4T62 39 (99 cm) HD Smart TV
Več podobnih: Televizorji Hitachi
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PA102427
S točkami zvestobe do popustov: 35 točk.
Smart TV
Wi-fi
Tehnične podrobnosti:
  • Energijski razred: A+
  • Povprečna poraba med delovnjem: 45 W
  • Letna poraba: 65 kWh
  • Vrsta LCD zaslona: LCD
  • Diagonala zaslona: 99 cm (39")
  • Digitalni sprejemnik: DVB-T/CHBB
  • Smart TV: da
  • Smart TV: brskalnik, aplikacije
  • DLNA: da
  • Ločljivost: 1920 x 1080 pik
  • Wi-Fi: vgrajen
  • Zvočniki:2 x 6W
  • Število USB:1
  • USB snemanje:da
  • število HDMI vhodov: 2
  • Audio izhod: digitalni optični avdio
  • Priloženo: daljinski upravljalnik z baterijami, napajalni kabel, navodila
  • Dimenzije (v/š/g): 58,2 x 88,9 x 5,88 cm
  • Teža7,9 kg
  • Barva: črna
  • Garancijska doba v letih: 2
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.