SONY KDL32EX720 32 LCD LED TV sprejemnik
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
SONY LCD zaslon 32"
Tehnične podrobnosti
| Tip televizije | LCD |
| Diagonala zaslona | 32'' 80cm |
| Tehnologija zaslona | Edge LED za visok kontrast slike |
| Ločljivost | Full HD 1920x1080 |
| Hitrost osveževanja | 100Hz |
| 3D podpora | DA |
| Vgrajeni sprejemniki | DVB-T, DVB-C, Analogni |
| Brezžični LAN (Wi-Fi) | DA (z dodatnim ključem) |
| Dimenzije | Televizor z namiznim stojalom Š x V x G, cm - 75,5 x 51,0 x 21,6 |
| Barva | Črna |
| Garancija | 24 mesecev z možnostjo podaljšanja na 60 mesecev (doplačilo) |
| Priloženo | Daljinski upravljalnik RM-ED044 |
| Spletna povezava | http://www.sony.si/product/tv-80-32-lcd/kdl-32ex720/tab/overview#tab |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Sony Belgium
Leonardo da Vincilaan 7 1930 Zaventem BE
https://www.sony.si
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.