SONY KDL32EX720 32 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,88 (8 ocen)
Več podobnih: Televizorji Sony
Več podobnih: Televizorji Sony
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: HLSSO-KDL32EX720BAEP
S točkami zvestobe do popustov: 62 točk.
SONY LCD zaslon 32"
Tehnične podrobnosti
Tip televizije LCD
Diagonala zaslona 32'' 80cm
Tehnologija zaslona Edge LED za visok kontrast slike
Ločljivost Full HD 1920x1080
Hitrost osveževanja 100Hz
3D podpora DA
Vgrajeni sprejemniki DVB-T, DVB-C, Analogni
Brezžični LAN (Wi-Fi) DA (z dodatnim ključem)
Dimenzije Televizor z namiznim stojalom Š x V x G, cm - 75,5 x 51,0 x 21,6
Barva Črna
Garancija 24 mesecev z možnostjo podaljšanja na 60 mesecev (doplačilo)
Priloženo Daljinski upravljalnik RM-ED044
Spletna povezava http://www.sony.si/product/tv-80-32-lcd/kdl-32ex720/tab/overview#tab
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Sony Belgium Leonardo da Vincilaan 7 1930 Zaventem BE
https://www.sony.si
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,88 na podlagi 8 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.