Televizor Sony KD-65X75WLPAEP
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,87 (15 ocen)
Več podobnih: Televizorji Sony
Več podobnih: Televizorji Sony
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 31dbv9qhskzf
S točkami zvestobe do popustov: 87 točk.
Razburljiva zabava s 4K HDR
Poustvarjanje slik, poustvarjanje jasnosti
Zvok z izjemnimi nizkimi toni
Razburljivo resnična kinematografska izkušnja
Zabava po meri s pomočjo Googla
Uživajte v kinematografskem doživetju in filmih s televizorji Bravia™
Čudovito prefinjeno
Pogled uporabnika
Televizor Sony KD-65X75WLPAEP najpogosteje izberejo tisti, ki si v dnevni sobi želijo dih jemajočih filmskih večerov, strastni športni navdušenci ter družine, ki hočejo bogato izkušnjo gledanja v 4K ločljivosti. Velika 165 cm (65") diagonala in izjemna Direct LED osvetlitev poskrbita za realistično sliko, ki pritegne pogled v vsakem prostoru – od minimalističnih stanovanj do večjih dnevnih sob.
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali Sony KD-65X75WLPAEP podpira najnovejše igralne konzole, kot sta PS5 in Xbox Series X?
Kakšno je delovanje Direct LED osvetlitve pri gledanju športnih prenosov?
Je ta televizor primeren za stensko montažo?
Katera nastavitev slike je najbolj optimalna za gledanje filmov?
Ali je upravljanje z glasom mogoče tudi v slovenščini?
Opis posodobljen: oktober 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Sony Europe B.V. Da Vincilaan 7-D1 B-1935 BE
EPREL@sony.com
Kupi skupaj:
Televizor Sony KD-65X75WLPAEP
Televizor Sony KD-65X75WLPAEP
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,87 na podlagi 15 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Philips 65PUS8510 165 cm (65''),3840 x 2160 (4K UHD), QLED, Titan OS, 60Hz, 65PUS8510/12
4,94 (31 ocen)
165 cm (65")
Direct LED
4K (3840p)
60 Hz
Da
Titan OS
Da
Ne
Ne
20 W
2.1
eARC
400x300
E
2 leti
Podoben izdelek
Televizor Sony KD-65X85L
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
165 cm (65")
Direct LED
4K (3840p)
100 Hz
Android
20 W
2.1
eARC
300x300
F
2 leti
165 cm (65")
LED
60 Hz
Android
/
24 W
ARC
400x200
F
3 leta
165 cm (65")
60 Hz
Google TV
40 W