Televizor Sony XR-55A80L,140 cm (55), OLED, 4K, 120Hz, Google TV 2346316714
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Enaka ponudba drugega dobavitelja na voljo že za 1.298,15 €.
SONY 55inch A80L BRAVIA XR OLED 4K Ultra HD High Dynamic Range HDR Smart TV Google TV
Izjemna OLED slika in bogat zvok v popolni harmoniji, ki jo poganja inteligentni procesor Cognitive Processor XR.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Sony Bravia XR XR-55A80L Serija A80L - 55" razred (54.6" gledan) OLED TV - 4K
- Vrsta izdelka: OLED TV - Smart TV
- Diagonalni razred: 55"
- Velikost diagonale: 54.6"
- Barva: Titanova črna
- Platforma: Google TV
- Resolucija: 3840 x 2160
- Oblika prikaza: 4K UHD (2160p)
- Oblike vnosnega videa: 480p, 1080/24p, 1080/60i, 720/60p, 1080/60p, 1080/30p, 2160/24p, 2160/30p, 720/24p, 720/30p, 2160/60p, 2160/120p, 1080/120p
- Oblika HDR: HDR10, Dolby Vision
- TEHNOLOGIJA HDR: Hibridni log-gama (HLG), XR HDR Remaster
- Frame Rate & Enhancement Technology: hitrost osveževanja 100 Hz, hitrost osveževanja 120 Hz, spremenljiva hitrost osveževanja (VRR), gibanje XR OLED
- Vmesnik videoposnetka: Kompozit, HDMI
- HdMI vrata Količina: 4 vrata
- Povezljivost: Wi-Fi, LAN, Bluetooth
- Razmerje širine slike: 16:9
- TV sprejemnik: 1x analogni, 2x digitalni
- Digitalni TV sprejemnik: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Storitve internetnega pretakanje: Netflix, YouTube, Glasovno iskanje, Apple TV, Prime Video, Disney+, Bravia Core
- Izboljšave slike: Live Color, Dynamic Contrast Enhancer, Pixel Contrast Booster, IMAX Enhanced, Netflix Calibrated Mode, XR 4K upscaling, XR Super Resolution, XR Smoothing, OLED XR Contrast Pro, Auto HDR Tone Mapping, BRAVIA CORE umerjeno
- Sistem zvočnikov: 3 zvočniki, 2 nizkotonca
- Zvočni učinki: DTS Digital Surround, 3D Surround Upscaling, Slušalke 3D Surround Ready
- Platforma: Apple HomeKit
- Inteligentni pomočnik: Pomočnik Google, Alexa (ni na voljo za nekatere jezike in države)
- Prostor za shrambo: 32 GB
- USB: 2 pristanišči
- Vključena dodatna oprema: Daljinski upravljalnik
- Napetost: AC 220-240 V (50 Hz)
- Energijski razred: Razred G
- Pripravljenost porabe energije: 0,5 W
- Dimenzije (WxDxH) - brez stojala: 122,7 cm x 5,3 cm x 71,2 cm
- Teža: 17,9 kg
- Garancija proizvajalca: 5-letna garancija
Tehnične podrobnosti
| Tip izdelka | OLED televizor - pametni TV |
| Teža | 17,9 kg |
| Barva | Titan črna |
| Garancija proizvajalca | 5-letna garancija |
| Platforma | Apple HomeKit |
| Vsebina paketa | Daljinski upravljalnik |
| Napetost | AC 220-240 V (50 Hz) |
| Zvočni učinki | DTS Digitalni prostorski zvok, 3D Surround Povečava, Slušalke 3D surround pripravljene |
| Inteligenten asistent | Google Assistant, Alexa (ni na voljo v nekaterih jezikih in državah) |
| Ločljivost | 3840 x 2160 |
| Kapaciteta shranjevanja | 32 GB |
| Energijski razred | Razred G |
| Povezljivost | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Razred diagonale | 55\" |
| Diagonala zaslona | 54,6" |
| Format zaslona | 4K UHD (2160p) |
| HDR format | HDR10, Dolby Vision |
| HDR tehnologija | Hibridni Log-Gamma (HLG), XR HDR Remaster |
| Hitrost sličic in tehnologije izboljšav | 100 Hz Osveževalna frekvenca, Spremenljiva hitrost osveževanja (VRR), 120 Hz Osveževalna frekvenca, XR OLED Gibanje |
| Video vmesnik | Kombinirano, HDMI |
| Število HDMI priključkov | 4 vrata |
| Razmerje stranic slike | 16:9 |
| TV sprejemnik | 1x analogni, 2x digitalni |
| Digitalni TV tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Spletne storitve pretakanja | Iskanje po glasu, Netflix, YouTube, Apple TV, Prime Video, Disney+, Bravia Core |
| Zvočni sistem | 3 zvočniki, 2 subwooferja |
| USB | 2 priključka |
| Poraba energije v stanju pripravljenosti | 0.5 Watt |
| Mere ( Š x V x G) - brez stojala | 122.7 cm x 5.3 cm x 71.2 cm |
| Izboljšave slike | Živa barva, Ojačevalec dinamičnega kontrasta, Ojačevalec kontrasta pikslov, IMAX izboljšano, Avtomatsko HDR obdelovanje tonov, Netflix Kalibrirani Način, XR 4K povečava, XR Gladkost, XR Super Resolucija, OLED XR Kontrast Pro, BRAVIA CORE kalibrirano |
| Vhodni video formati | 480p, 1080/24p, 1080/60i, 720/60p, 2160/24p, 2160/30p, 1080/60p, 1080/30p, 2160/60p, 720/24p, 2160/120p, 720/30p, 1080/120p |
Datasheet za Televizor Sony XR-55A80L,140 cm (55), OLED, 4K, 120Hz, Google TV 2346316714
Datasheet za Televizor Sony XR-55A80L,140 cm (55), OLED, 4K, 120Hz, Google TV 2346316714
Datasheet za Televizor Sony XR-55A80L,140 cm (55), OLED, 4K, 120Hz, Google TV 2346316714
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Sony
The Corporate Village – Da Vincilaan 7 D1 Zaventem Belgija
https://www.sony.si
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
