Televizor SmartTech 75 UHD 4K Google TV - 75UG10V1
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,87 (15 ocen)
Več podobnih: Televizorji SmartTech
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 174000407
S točkami zvestobe do popustov: 65 točk.
Opis:
75" T1 4K Ultra HD Google TV™
  • Blagovna znamka: Smart Tech
  • Energijski razred: G
  • Velikost ekrana: 189 cm /75 inches
  • Poraba: 125 W
  • Operacijski sistem: Android 11.0
  • Spomin: 2G/8G
  • Letna poraba: 125 kWh
  • Poraba v stanju pripravljenosti: ≤0,50 W
  • Resolucija ekrana: 3840 (H) × 2160 (V)
  • Koda artikla: 75UG10V1
  • Garancija: 24 mesecev
SLIKA
Tehnologija zaslona D-LED
Velikost zaslona (palcev/cm) 75/189
Digonalna velikost zaslona (palci/cm) 75/189
Ločljivost plošče UHD
Ločljivost 3840*2160
Svetlost plošče v cd/m² 280
Aktivno gibanje 60HZ
Dinamični kontrast 1.000.000:1
Tipični odzivni čas v ms (GTG) 6.5
Razmerje stranic 16:9
Vidni koti 178°*178°
HDR (visok dinamični razpon) Da
ZVOK
Glasbena izhodna moč (watt) 2x10W
Integrirani zvočniki Da
Dolby Digital Plus™ Da
Nastavitve zvoka Bass/Treble
Zvočni sistem ATV:BG, DK, I,NICAM/A2 DTV:MPEG-1 Layer 1/2
Audio dekoder AC-4
Izenačevalnik DA (7 načinov)
Sprejemnik/oddajanje
DTV sprejemnik DVB-T/T2/C/S/S2
Video dekodiranje MPEG-2 video MP@HL in HD raven, H.265
Analogni sprejemnik IEC
Analogni sprejemnik PAL, SECAM
CI+ 1.4
Elektronski programski vodič (EPG) 7*24 ur
Samodejno iskanje kanalov Da
Urejanje kanala Da
LCN Da
DELOVANJE
Otroška ključavnica Da
USB Video MPG, AVI, TS, MOV, MKV, DAT, MP4, VOB
Izklopni časovnik Da
Najboljši teletekst 1000 strani
USB fotografije JPEG, MPO, PNG, BMP, GIF
Glasba USB MP3,M4A,AAC
USB posodobitev programske opreme Da
USB datotečni sistem FAT16/FAT32/NTFS
Podpora USB HID Da
Hotelski način št
Način trgovine Da
PVR Da *PVR ni na voljo v Italiji in Nemčiji
PRIKLJUČKI
Reža CI+ Da
Kompozitni / CVBS + avdio vhod Da
Optični digitalni avdio izhod
Ethernet (LAN RJ-45) Da
HDCP 2.2
HDMI 4
HDMI ARC Da
HDMI CEC Da
HDMI MHL št
HDMI različica 2.0
slušalka št
Mini AV v št
RF vhod (F sat) Da
RF vhod (IEC prizemni/kabelski) Da
SCART št
USB 2
VGA št
YPbPr št
PAMETNA FUNKCIJA
AirPlay št
Alexa Voice (daleč polje) št
Bluetooth® 2.1+EDR/4.2/5.0
DDR 2G
Smart TV portal Da
Procesor štirijedrni
HbbTV 2.0
LAN Da
WiFi 802.11a/b/g/n/ac (2,4G/5G), 2T2R
Vnaprej nameščene aplikacije Youtube/Netflix/Amazon Primel Live TV/Local Multimedia
Notranji pomnilnik 8G
Podpora za pametni telefon/tablični računalnik na daljavo Da
Wifi zaslon (Miracast) Da (Chromecast)
DLNA št
Googlov pomočnik Da
SPLOŠNI PODATKI
Letna poraba energije 125kWh
Vrsta baterije LR03
Znamka Smart Tech
Velikost kartona (Š x V x G v mm) 1868*1130*173
Vsebuje svinec (znotraj zakonsko predpisanih mejnih vrednosti) Da
EAN 5999861837748
Razred energijske učinkovitosti za High Dynamic G
Razred energijske učinkovitosti za Standard Dynamic F
Bruto teža (kg) 31,5
Koncentracija živega srebra v mg 0,0 mg
Neto velikost s stojalom (Š x V x G v mm) 1667,5*1023,5*300
Neto velikost brez stojala (Š x V x G v mm) 1667,5*955*85
Neto teža (kg) 24
Poraba energije v omrežnem stanju pripravljenosti 2 W
Poraba energije v načinu za High Dynamic 166
Poraba energije v načinu za Standard Dynamic 125 W
Najvišje razmerje svetilnosti 74,14 %
Napajanje AC 100-240V~ 50/60Hz
Model daljinskega upravljalnika CX-616
Stanje pripravljenosti/izklopljeno Poraba energije 0,5 W/-
Barva televizorja črna
Standard VESA (mm) 400*200
Model 75UG10V1
Vrsta in barva stojala "/ " Kovinske noge, črne
Tehnične podrobnosti
znamka SmartTech
teza 31.50
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Express LUCK Europe Electric Kft. Leshegy út 2310 HU
csilla.simita-tompa@expressluck.hu
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,87 na podlagi 15 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.