Samsung UE55C8000 55 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,92 (25 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT100140
S točkami zvestobe do popustov: 262 točk.
Samsung UE55C8000 55" LCD LED TV sprejemnik vas bo prikoval predse! Zagotovo ponuja največ, kar si trenutno lahko zamislite, začenši pri kar 55" diagonali, kar v centimetrih pomeni kar 138 cm!
Nudi  LED 3D tehnologijo slike, ki je tako naravna kot še nikoli do sedaj. Samsung je razvil tehnologijo, ki omogoča pretvorbo 2D  v 3D sliko. Poleg izjemne tehnične zasnove ne manjka tudi dostop do internetnih vsebin preko Ethernet vmesnika, kot tudi 200Hz panel osveževanja slike ter full hd ločljivost. Sprejemnik v sebi skriva USB Movie predvajalnik, ki predvaja vse najbolj pogoste multimedijske formate.
Osnovne tehnične lastnosti:
Zaslon: 138 cm (55") LED TV 3D - 200Hz
Ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
Priklop: HDMI (4), USB (2), VGA, SCART(2), LAN
Kontrast: Mega kontrast
Tehnologija: Samsung LED, 3D HyperReal Engine, PiP
Ostalo: DVB T/C (MPEG-4), AllShare, Internet@TV
Garancija: 24 mesecev
Osveževanje slike (CR): 800 slik/s
Oblika ohišja: Samsung Crystal TV
Izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
Vgrajeni zvočniki 2 x 15W z nizkotoncem
Ultra Clear Panel, Ethernet (LAN), podpora za WLAN
HyperReal Engine, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse
slika v sliki (PiP), Slim Design, AllShare (DLNA)
SRS TheaterSound, BD-Wise, 200Hz Motion Plus
USB 2.0 Movie, AnyNet+ (HDMI-CEC)
BD Wise, Internet@TV, Skype
Personal Video Recorder Ready
Digitalni avdio (optično), komponentni, CI - reža
značilnosti: teletekst (1000 strani), elektronski
spored, samodejno iskanje programov
podstavek: vrtljiv
možnost stenske montaže: VESA 400x400 mm
dimenzije brez stojala (mm): 1282×772×23,9
dimenzije s stojalom (mm): 1282×832,7×303
dimenzije embalaže (mm): 1585×898×200
Uradna stran Samsung UE55C8000 55" LCD LED TV sprejemnik
USB 2.0 Movie je predstavnostni predvajalnik ki
podpira datoteke kot so: .avi, .mkv, .asf, .wmv,
.mp3, .mp4, .jpeg, .3gp, .vro, .mpg, .mpeg,...
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,92 na podlagi 25 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.